w

Huśtały się nad 2 km przepaścią. W pewnej chwili pękł jeden z łańcuchów

Do sieci trafiło przerażające nagranie. Dwie młode turystki spadły z huśtawki zamocowanej tuż nad przepaścią w Kanionie Sulak w Rosji. Sytuacja wyglądała na naprawdę poważną. Całe szczęście, że kobiety przeżyły. Ale tylko dzięki temu, że spadły na wąską platformę, umiejscowioną pod krawędzią klifu.

Sponsorowane

Na nagraniu słychać krzyki

Do tego tragicznego zdarzenia, doszło w Kanionie Sulak, na terenie Rosji. Dwie kobiety chcąc skorzystać z lokalnej atrakcji, wykupiły możliwość pohuśtania się na huśtawce zamocowanej tuż nad dwukilometrową przepaścią. Zapewne przekonał je zachwycający widok, który można podziwiać w tak niecodzienny sposób.

Twitter

Na początku wszystko zdaje się być w porządku. Po zajęciu miejsc, mężczyzna odpowiadający za obsługę atrakcji, zaczyna bujać turystki. Huśtawka nabiera coraz większej prędkości. W pewnym momencie nie buja się na wprost, tylko przekrzywia w jedną stronę. Wtedy też dochodzi do tragedii, zrywa się łańcuch, który podtrzymuje całą konstrukcję.

Sponsorowane

W sieci opublikowano mrożące krew w żyłach nagranie

Na nagraniu widzimy, jak zrywa się łańcuch. Huśtawka przechyla się, a obie kobiety spadają w przepaść. Tak naprawdę było o krok od tragedii. Jednak udało im się ujść z życiem. Jak podały lokalne media, przeżyły, ponieważ wylądowały na wąskiej platformie znajdującej się pod krawędzią klifu.

Twitter

Po tym dramatycznym zdarzeniu przeprowadzono kontrolę urządzenia. Wykazała na, że nie spełniało ono norm bezpieczeństwa. Ministerstwo Turystyki w Dagestanie prawdopodobnie zażąda usunięcia niebezpiecznej atrakcji.

Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Paweł Markiewicz

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

   Sponsorowane

   Bara-bara na plaży w Mielnie i to w biały dzień. Plażowiczom puściły nerwy

   Jacek Jaworek znów widziany? Na policję wpłynęło niepokojące zgłoszenie