w

Matka i jej 4-letnia córeczka zginęły na przejściu. Tragedii przyglądał się mąż

Śmiertelny wypadek w Daleszycach w województwie świętokrzyskim miał miejsce w minioną niedzielę. Zginęło dziecko wraz z mamą. Potrącił je kierowca samochodu, który po wszystkim zbiegł z miejsca zdarzenia. Policjantom udało się znaleźć winowajcę. Był pijany wraz z dwójką kolegów.

Sponsorowane

Śmiertelne potrącenie

Do wypadku doszło w niedzielę wieczorem na ulicy Kościelnej w Daleszycach. Radio Kielce poinformowało, że 38-letnia mama wraz z 4-letnią córką, mężem i synkiem szli pieszo. Wtedy też doszło do tragedii. Na oczach mężczyzn zginęły dwie najbliższe im osoby.

W niewyjaśnionych dotąd okolicznościach volkswagen passat potrącił 38-letnią kobietę i 4-letnią dziewczynkę. Niestety, obie wskutek poniesionych obrażeń zginęły na miejscu. Razem z nimi szli także mężczyzna i chłopiec, którzy nie odnieśli obrażeń – powiedział PAP mł. asp. Damian Janus z Komendy Wojewódzkiej Policji w Kielcach

TVN24
Sponsorowane

Przerażający krzyk rozpaczy

Być świadkiem takiego zdarzenia nie jest łatwo. W dodatku, gdy giną bardzo bliskie Ci osoby. Mąż ofiary a zarazem ojciec potrąconej dziewczynki krzyczał z rozpaczy. Jego głośny płacz usłyszał okoliczny mieszkaniec:

To może było minutę po wypadku. Tak głośno płakał, że usłyszałem. Od razu wyszedłem przed dom. Zobaczyłem, że stoi ciężarówka. Był kierowca z tego tira, tata tej dziewczynki, która zginęła i jej starszy brat

TVN24

Obie ofiary pochodziły z Daleszyc. To niewielkie miasto, w którym każdy się zna. Mieszkańcy są wstrząśnięci tragedią. Jeden z nich powiedział w Radiu Kielce, jak wyglądały okoliczności wypadku.

Prawdopodobnie samochód jechał od strony Górna i tak szybko, że nie wyrobił na zakręcie. One szły chodnikiem i z tego chodnika je zebrał. Ten kierowca był pijany, nie wiedział, co robi, uciekł

TVN24

Co z kierowcą?

Sponsorowane

Policji szybko udało się zlokalizować kierowcę passata. Jak powiedział Damian Janus z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Kielcach:

Policja namierzyła już samochód, który najprawdopodobniej brał udział w tym tragicznym zdarzeniu. Z właścicielem tego auta trwają aktualnie czynności. Wyjaśniamy wszystkie okoliczności tego zdarzenia

TVN24

Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Darek Kud

Student, pasjonat fotografii i mieszkaniec Rzeszowa od kiedy pamięta ;) Interesuje się życiem miasta a szczególnie jego rozwojem i inwestycjami.

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

   Sponsorowane

   Znalazła maleńkie dziecko porzucone w szafie na ulicy. Było owinięte różańcem

   Ma 61-lat i właśnie zaręczyła się z młodszym aż o 37 lat chłopakiem!