w ,

Ma 61-lat i właśnie zaręczyła się z młodszym aż o 37 lat chłopakiem!

Instagram

Czy różnica wieku w związku ma znaczenie? Wielu odpowie pewnie, że nie. A co jeśli ta różnica jest naprawdę spora i wynosi 37 lat? Tak, właśnie tyle dzieli Cheryl McGregor z Georgii, która ma 61 lat z jej partnerem 24-letni Quran McCain. Kochankowie twierdzą, że połączyła ich prawdziwa miłość. Nie zwracają nawet uwagi na krytyczne spojrzenia i niepochlebne komentarze ze strony otoczenia.

Sponsorowane

Trudne początki

Para poznała się, gdy Quran miał zaledwie 15 lat. Pracował wówczas w jednej z lokalnych restauracji typu fast-food w Georgii. 42-letnia Cheryl często odwiedzała to miejsce, ponieważ jej syn również pracował lokalu, ale jako menadżer. Na romans było jednak za wcześnie, chociażby ze względu na wiek Qurana.

Nie myśleliśmy o sobie zbyt wiele. Ale pamiętam, że jeździła błękitną Carrerą i to właśnie dlatego zwróciłem na nią uwagę! — powiedział chłopak

Instagram
Sponsorowane

Quran porzucił pracę w knajpie i para na dość długo straciła kontakt. Wszystko zmieniło się w listopadzie zeszłego roku. Chłopak poszedł do sklepu spożywczego, w którym jak się okazało, Cheryl pracowała jako kasjerka. Od tamtej chwili zaczęli się spotykać.

Połączyliśmy się na poziomie duchowym — wyznał Quran, zapewniając też, że ich życie seksualne jest „niesamowite”. — Za każdym razem jest coraz lepiej

Instagram

Jest nie tylko mamą, ale też i babcią!

61-latka doczekała się siedmiorga wnucząt! Co więcej, jest tylko o sześć lat młodsza od babcia swojego partnera i o osiem lat od jego dziadka. Z kolei jej najmłodsza córka jest zaledwie o trzy lata starsza od Korana.

Instagram

Różnica wieku między parą budzi kontrowersje. Regularnie muszą mierzyć się z nienawistnymi komentarzami. Internauci są pewni, że Quran jest z Cheryl tylko z powodu jej majątku i czeka, aż umrze. Niestety, ale niektóre z dzieci kobiety również zwróciły się przeciwko niej.

Instagram
Sponsorowane

W lipcu para zakochanych zaręczyła się. Planują wkrótce wziąć ślub.

Nie szukaj miłości, ponieważ ona cię znajdzie, ja nie szukałam, a ona mnie znalazła i to jest niesamowite — mówi 61-latka

Instagram

Wierzycie w związek z taką różnicą wieku?

Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Diana Mołek

Pasjonatka podróżowania, nałogowa internautka i zakochana w kotach

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

   Sponsorowane

   Matka i jej 4-letnia córeczka zginęły na przejściu. Tragedii przyglądał się mąż

   Wójt wstawił zdjęcie z “rachunkiem” od Morawieckiego. Na nim kwota 19 mln!