w

Uciekł z domu, w którym skonała jego córka. Sara przed śmiercią musiała cierpieć

Śmierć 10-letniej Sary w Wielkiej Brytanii wstrząsnęła społecznością. Mamą dziewczynki była Polka, 36-letnia Olga, a ojcem 41-letni Pakistańczyk, Urfan S. Dziecko wychowywało się pod opieką taty, który od dłuższego czasu miał utrudniać kontakt byłej partnerce.

Sponsorowane

Morderstwo 10-latki, podejrzany ojciec

Obecnie trwa międzynarodowa obława za trójką osób. Wiadome jest, że wyleciały one do Pakistanu. Na początku sierpnia Urfan dzwonił do biura podróży z zamiarem kupna biletów. Poinformował pracownika, że zmarł jego kuzyn i dlatego chce udać się w podróż. “Powiedziałem mu, żeby przesłał mi zdjęcia paszportu. Zapytałem go, czy bilety mają być w jedną stronę, czy z powrotem. Odpowiedział, że w jedną stronę”.

Śmierć 10-letniej Sary

Sara i jej 13-letni brat mieszkali razem z ojcem w Wielkiej Brytanii. Sąd przyznał 41-latkowi prawa do opieki nad dziećmi. W czasie gdy Urfan planował podróż do Pakistanu, matka rodzeństwa, Olga, pakowała się i leciała do Polski. Kobieta przyznała, że były partner usilnie utrudniał jej kontakt z dziećmi. Kiedy zmierzała do ojczyzny, otrzymała niepokojący telefon. Brytyjskie policja poprosiła o natychmiastowy powrót na Wyspy, nie zdradzając nic więcej. Kiedy 36-latka naciskała, usłyszała szokującą wiadomość. W domu byłego męża znaleziono ciało Sary.

Sponsorowane

Była taka piękna. Nie mogę uwierzyć, że ona nie żyje. Sara powinna być teraz ze mną. Była niesamowitym dzieckiem. Nie widziałam córki przez cztery lata, a teraz ona nie żyje. To tylko dziecko. Nie zrobiła nic złego. Nic nie mogę zrobić, aby przywrócić ją do życia. Moje życie już nigdy nie będzie takie samo.

Policja prowadzi śledztwo w kierunku zabójstwa

Kiedy w domu Urfana, znaleziono ciało 10-latki, nie było w nim już nikogo. Wszczęto śledztwo w kierunku morderstwa. Poszukiwane są trzy osoby – ojciec dziewczynki, jej macocha 29-letnia Beinash B. i brat 41-latka, Faisal Shazad M. Wiadome jest, że dorośli wraz z piątką dzieci w środę 9 sierpnia ruszyli w lot do Islamabadu. Kolejnego dnia znaleziono zwłoki Sary.

Przeprowadzono sekcję zwłok 10-latki. Niestety nie dała ona odpowiedzi, co było bezpośrednią przyczyną śmierci, dlatego potrzebne są dalsze badania. Policja potwierdziła jedynie, że Sara “odniosła liczne i rozległe obrażenia, które prawdopodobnie były powodowane przez dłuższy okres czasu”.

Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Darek Kud

Student, pasjonat fotografii i mieszkaniec Rzeszowa od kiedy pamięta ;) Interesuje się życiem miasta a szczególnie jego rozwojem i inwestycjami.

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

   Sponsorowane

   Ksiądz masturbował się na plaży. Po wszystkim rzucił się pod pociąg

   Ksiądz Piotr rzucił się pod pociąg. Zdecydowany ruch prokuratury