w

Ksiądz masturbował się na plaży. Po wszystkim rzucił się pod pociąg

Media obiegła informacja, o tym, że ksiądz masturbował się na plaży w Świnoujściu. Do zdarzenia faktycznie doszło, interweniowała nawet policja, a duchowny został ukarany mandatem. Miał tłumaczyć się, że “podnieca go widok fal”. Kapłan popełnił samobójstwo, a wszystko to za sprawą nagonki w internecie.

Sponsorowane

Ksiądz masturbował się na plaży

Szczecińska radna, Dominika Jackowski, udostępniła na Facebook’u post na temat księdza, który masturbował się na plaży w Świnoujściu. W treści możemy przeczytać, że duchowny robił to w obecności dzieci. Radna nie tylko udostępniła post, ale również rozszerzyła go o dane osobowe kapłana i jego wizerunek: “Na zdjęciu ksiądz [imię i nazwisko], katecheta w [nazwa szkoły] oraz przedszkolu odpowiedzialny za przygotowanie do I Komunii św. i bierzmowania z parafii [nazwa parafii]”.

Pedofil na plaży w Świnoujściu! Pedofil ksiądz ze Szczecina! Masturbował się przy mojej córce! Rodzice, bądźcie czujni. Do czasu przyjazdu policji został zatrzymany przeze mnie i jednego z przechodniów. Policji powiedział, że podniecił się na widok morza. Udostępniam zdjęcie tej kur…

Twitter
Sponsorowane

Okazuje się jednak, że post nie do końca zawierał prawdziwe informacje. Otóż faktycznie, policja interweniowała na plaży w Świnoujściu, gdzie masturbował się ksiądz. Został on ukarany mandatem. Funkcjonariusze po rozmowie ze świadkami ustalili, że nie doszło do nieobyczajnego czynu w obecności dziecka. Gdyby tak było, podejrzany zostałby zatrzymany.

Reakcja ze strony salezjanów

W związku z wydarzeniami, o których poinformowano na portalu społecznościowym Facebook, dotyczącymi osoby naszego współbrata ks. Piotra Z. informujemy, iż sprawa została zgłoszona Policji i przekazana kompetentnym organom. Przełożony Inspektorii św. Wojciecha z siedzibą w Pile został o sprawie poinformowany i trwa proces wyjaśniający. Na chwilę obecną nie posiadamy więcej informacji w tej sprawie. Zapewniamy o gotowości do współpracy z odpowiednimi służbami, jak również, że zależy nam na jak najszybszym wyjaśnieniu tej sytuacji.

Ksiądz nie żyje…

Duchowny nie wytrzymał nagonki, która powstała w sieci w stosunku do jego osoby. Popełnił samobójstwo, rzucając się pod pociąg. “Radna udostępniła wizerunek księdza, włączcie z jego imieniem i nazwiskiem. Dziś tego księdza już z nami nie ma. Liczę, że prokuratura zajmie się sprawą” – poinformował na Twitterze szczeciński radny, Dariusz Matecki.

Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Aleksandra Gwóźdź

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

   Sponsorowane

   Samolot nagle runął na autostradę. Jeden z kierowców nagrał moment katastrofy

   Uciekł z domu, w którym skonała jego córka. Sara przed śmiercią musiała cierpieć