w

21-latka zaginęła w czasie wesela. Rano dokonano wstrząsającego odkrycia

Ślub i wesele to uroczystości, które kojarzą nam się z pozytywnymi uczuciami, takimi jak miłość, szczęście czy wzruszenie. W końcu dwójka ludzi, która kocha się na za bój postanawia wyznać swoje uczucie przed najbliższymi i połączyć się za zawsze. Jednak wesele, które odbyło się w miejscowości Żelechlinek w województwie łódzkim, zostanie zapamięta i przez parę młodą i przez gości, jako dramatyczne.

Sponsorowane

Co takiego stało się na weselu?

W niedzielę rano w zbiorniku wodnym znajdującym się nieopodal sali, na której odbywało się wesele, znaleziono ciało 21-latki. Kobieta była jednym z gości przyjęcia. Policja nie wyklucza, że jej śmierć mogła być wynikiem wypadku. Jak na razie w sprawie zatrzymano jedną osobę. Na miejscu zdarzenia zabezpieczono też monitoring. Prokuratura zajęła się już wyjaśnieniem tajemniczej śmierci kobiety.

Pixabay

Poszukiwania zaginionej

Sponsorowane

21-latka zaginęła w trakcie przyjęcia. W pewnym momencie wyszła z sali i już na nią nie wróciła. Rodzina po jakimś czasie zaniepokoiła się jej nieobecnością. Zaczęto szukać młodej kobiety. Poinformowano o sytuacji także policję i straż pożarną. To właśnie ci drudzy około godziny 7 rano zauważyli ciało 21-latki w stawie. Mimo podjętej próby reanimacji nie udało się jej uratować.

Pojawia się pytanie, czy był to wypadek, czy może morderstwo?

W tej chwili żadna z hipotez nie jest wiodąca, począwszy od nieszczęśliwego wypadku po kwestie z udziałem osób trzecich – mówi PAP rzeczniczka prasowa Komedy Wojewódzkiej Policji w Łodzi mł. insp. Joanna Kącka

Fakt

Rzeczniczka prasowa dodała także, że na miejscu tragedii zabezpieczono monitoring. Prowadzone są też oględziny i trwają przesłuchania świadków.

Do wyjaśnienia decyzją prokuratora została zatrzymana osoba, która jako ostatnia widziała kobietę żywą po opuszczeniu przez nią sali – przekazała mł. insp. Joanna Kącka

Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Wojciech Bartman

2 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

    Sponsorowane

    Odkryto kolejny groźny wariant koronawirusa. Umiera coraz więcej zaszczepionych!

    Anna Mucha zaskoczona ceną za przejazd taksówką. Zdębiała, gdy usłyszała kwotę