w

Anna Mucha zaskoczona ceną za przejazd taksówką. Zdębiała, gdy usłyszała kwotę

Minionego weekendu Anna Mucha nie spędziła w domu. Wykorzystała ciepłą pogodę i udała się w podróż z Warszawy do Łańcuta. Najpierw poleciała samolotem do Rzeszowa, a następnie zamówiła taksówkę do miejsca docelowego. 41-latka była zaskoczona i to wcale nie pozytywnie, kwotą, jaką zapłaciła za przejazd.

Sponsorowane
Instagram

Anna Mucha

Anna Mucha aktywnie udziela się w mediach społecznościowych. Na profilu na Instagramie śledzi ją prawie 900 tysięcy fanów. Ta liczba robi wrażenia. Nie powinno was więc dziwić, że aktorka dzieli się z osobami obserwującymi swoją opinią na zróżnicowane tematy.

Dwa razy więcej niż za samolot

Sponsorowane

W minioną niedzielę Mucha odwiedziła miejscowość Łańcut. Całą drogę z Warszawy chętnie relacjonowała na Instagramie. Pierwszym połączeniem, dzięki któremu dostała się z Ławicy do Rzeszowa, był samolot. Na lotnisku chwaliła się, że ma ze sobą tylko torebkę i pluszową, niebieską kurę, która zapewne służyła jako poduszka.

Instagram

Gdy 41-latka wylądowała w Rzeszowie, na dalszą podróż, jako środek transportu wybrała taksówkę. Gdy kierowca na koniec podróży podał kwotę, jaka należy się za przejazd, Mucha zdębiała. Płacąc pokazała nawet na stories na Instagramie taksometr z ceną.

Zaraz wam pokażę ciekawostkę. Za przejazd taksówką z lotniska. No nie są to warszawskie ceny. To jest, słuchajcie, dwa razy drożej niż bilet lotniczy z Warszawy do Rzeszowa! Także tak… Taka niespodzianka

Instagram

Poruszona całym zdarzeniem Ania, Łańcut zwiedzała już spacerując:

Jako że wyczerpałam już dziś budżet na taksówki, dalej idę na piechotę

Instagram
Sponsorowane

Faktycznie zapłaciła dużo?

Serwis plotek postanowił sprawdzić, ile faktycznie za przejazd ze stolicy Podkarpacia do oddalonych o 25 km Łańcut, mogłaby zapłacić aktorka. Korzystając z popularnej aplikacji do zamawiania transportu okazało się, że Mucha mogła sporo zaoszczędzić i zapłacić nie więcej niż 70 zł.

Instagram

Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Nadia Nowak

54 komentarzy