w

Niespodziewana śmierć 41-latki na porodówce w Kielcach. Osierociła troje dzieci

Śmierć na porodówce w Kielcach. U 41-latki przeprowadzono cesarskie cięcie. Uratowano dziecko, ale jego matki już nie. Sprawę bada prokuratura. Rodzina i bliscy ciężarnej nie mogą pogodzić się z tragedią, która ich spotkała.

Sponsorowane

Poród rozpoczął się w wigilijną noc. Tak naprawdę nic nie zapowiadało dramatu, który rozegrał się kilka godzin później, w Szpitalu Kieleckim imienia św. Aleksandra. Kobietę przewieziono na salę operacyjną w celu przeprowadzenia cesarskiego cięcia. Maluszek urodził się żywy. Niestety, jego mama nie miała tyle szczęścia.

Śmierć na porodówce w Kielcach

Póki co szpital, w którym zmarła 41-latka nie chce wypowiadać się na temat okoliczności śmierci. Do redakcji Echa Dnia przesłano oświadczenie dyrekcji placówki. Wyrażono w nim ubolewanie z powodu tragedii i przekazano wyrazy współczucia rodzinie zmarłej.

Wikimedia
Sponsorowane

W celu zapewnienia dziecku należytej ochrony i opieki, poinformowaliśmy o tym przykrym zdarzeniu Sąd Rodzinny oraz Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie. Szpital jest gotów do współpracy z wszystkimi służbami w celu wyjaśnienia okoliczności sprawy… – napisała dyrekcja.

Dziennikarzom Echa Dnia udało się ustalić, że trójka osieroconych przez ciężarną kobietę przebywa teraz pod opieką babci. Kobieta zamieniła z nimi kilka zdań. Przyznała, że nie ma pojęcia, dlaczego córka zmarła w czasie porodu. Kiedy szła do szpitala była pełna energii. Wspomina, że wcześniej upiekła nawet ciasta z okazji świąt. Sprawą zajęła się Prokuratura Rejonowa w Krakowie.

Dopiero wpłynęły do nas akta. Musimy się z nimi zapoznać. Dalsze informacje przekażemy w poniedziałek – przekazała prokurator Katarzyna Duda.

*Zdjęcia użyte w artykule mają charakter poglądowy.

Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Wojciech Bartman

6 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

    Sponsorowane

    23-latek i 35-latka uprawiali seks na środku placu. Nagranie trafiło do sieci

    Ojciec znalazł 3-letnią córeczkę w pralce. Nie dawała żadnych oznak życia