w

Skandal w remizie strażackiej. Erotyczne zdjęcia wypłynęły do sieci

Rozbierana sesja zdjęciowa w remizie OSP Barlinek w województwie zachodniopomorskim? Policja wyjaśnia okoliczności bulwersującego zdarzenia. Otóż zdjęcia nagiej kobiety na tle strażackiego sprzętu wypłynęły do sieci. Druhowie zgodnie przyznali, że fotografie wykonano bez ich zgody i wiedzy. Kto się tego dopuścił?

Sponsorowane

Skandal w remizie strażackiej

Oficer prasowy komendanta powiatowego policji w Myśliborzu asp. szt. Jacek Poleszczuk, przekazał Polskiej Agencji Prasowej, że funkcjonariusze prowadzą obecnie postępowanie wyjaśniające. Chcą ustalić okoliczności szokującego zajścia, a także dane osób, które w nim uczestniczyły. Póki co nie wiadomo również, czy do sytuacji doszło przy udziale druhów z OSP czy też osób trzecich.

Policja prowadzi działania wyjaśniające, w związku z art. 191a kodeksu karnego. Mówi on o utrwalaniu wizerunku nagiej osoby i rozpowszechnianiu go bez jej zgody. Ściganie za to przestępstwo nastąpiło na wniosek pokrzywdzonego, jednak nie zostały ustalone personalia kobiety.

Rozbierana sesja na tle wozu strażackiego

Sponsorowane

Sprawa poruszyła lokalną społeczność, a co więcej skalała dobre imię strażaków. W związku z tym druhowie zamieścili w mediach społecznościowych oświadczenie.

Zarząd Ochotniczej Straży Pożarnej w Barlinku oświadcza, że incydent w ostatnim czasie związany z niestosownymi zdjęciami wykonanymi w remizie naszej jednostki miał miejsce bez zgody i wiedzy członków OSP Barlinek – napisali, dodając, że sprawa została zgłoszona na policję.

W oświadczeniu zostało również podkreślone, że strażacy “gotowi nieść pomoc ludziom i ratować ich życie” są “poruszeni, że ktoś dopuścił się tak niestosownych czynów”. “Mamy nadzieję, że mieszkańcy naszej gminy nie będą utożsamiać naszych druhów z tą sprawą”.

Oświadczenie Zarząd Ochotniczej Straży Pożarnej w Barlinku oświadcza, że incydent w ostatnim czasie związany z...

Posted by OSP Barlinek on Thursday, February 23, 2023

Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Monika Koba

43 komentarzy