w

Roxie Węgiel opublikowała zdjęcie z USG w dniu swoich urodzin. Fani zaskoczeni

Zaledwie wczoraj, 11 stycznia, Roxie Węgiel weszła w dorosłość, kończąc 18 lat i z tej okazji opublikowała w relacji na Instagramie nietypowe zdjęcie USG.

Sponsorowane

Związek Roksany Węgiel

Dziewczyna ma talent i od kilku lat podbija polską scenę muzyczną. Ostatnio ogłosiła, że jest zakochana i spotyka się ze starszym o kilka dobrych lat mężczyzną. Mowa o Kevinie Mgjelu, który jak się okazuje, jest już nawet tatą. Ma dziecko z aktorką, Malwiną Dubowską. Znana jest z chociażby takich produkcji jak “Belfer”, “Papiery na szczęście”, “Korony królów”.

Nie mam i nie miałem żony, żadna sobie nie zasłużyła. Mam syna i jest absolutnym kotem. Najlepszy gość na świecie — pisał ostatnio w mediach społecznościowych Mgiel.

Instagram
Sponsorowane

Jednak dla młodej dziewczyny ani przeszłość, ani różnica wieku nie stanowią przeszkody. Jest z nim zakochana. Uchyliła nieco rąbka tajemnicy w wywiadzie dla Plejady.

Poznaliśmy się przez pracę w studio i w zasadzie można powiedzieć, że była to miłość od pierwszego wejrzenia z obu stron. Nikogo i niczego w życiu nie byłam tak pewna, jak tej relacji. Bardzo mnie wspiera i rozumie. Jest moją bezpieczną przystanią, do której zawsze chcę wracać, kiedy wzbierają fale show-biznesu — zdradziła.

Instagram

Roxie Węgiel udostępniła zdjęcie USG

Właśnie wczoraj, 11 stycznia Roksana świętowała swoje 18. urodziny. Ta magiczna liczba kojarzy się nam z wejściem w dorosłość. Tego dnia Roxie była bardzo aktywna na Instagramie. Udostępniła wiele życzeń zarówno od fanów, jak i bliskich. Pojawiło się między innymi zdjęcie USG, które opublikowała jej mama, Edyta Węgiel.

Piękne życzenia od mamy, Edyty Węgiel. A to ja w brzuchu — napisała Roksana.

Mama nastolatki, a może już młodej kobiety zamieściła na swoim profilu nie tylko fotografię, ale również poruszające życzenia skierowane do córki.

Instagram
Sponsorowane

Moja mała dziewczynka jeszcze wczoraj… Dziś moja przyjaciółka i moja córka na zawsze. Gdziekolwiek Twoja podróż przez życie Cię zabierze, modlę się, byś zawsze BYŁA BEZPIECZNA. Ciesz się podróżą i NIGDY NIE ZAPOMINAJ drogi z powrotem do domu… Nie mogę obiecać, że będę tu przez resztę Twojego życia, ale mogę obiecać, że będę Cię kochać przez resztę mojego.

Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Marek Banaś

46 komentarze