w

Nie żyje jedyna córka Elvisa Presleya. 54-latka wbrew pozorom nie miała łatwego życia

Tę szokującą wiadomość potwierdziła matka, nie żyje Lisa Marie Presley. “Z ciężkim sercem muszę podzielić się druzgocącą wiadomością, że moja piękna córka nas opuściła”. Zaledwie kilka godzin wcześniej w mediach pojawiły się informacje, że córka Elvisa Presleya trafiła do szpitala w wyniku zatrzymania pracy serc. Nic nie zapowiadało takiej tragedii. Dzień wcześniej 54-latka uczestniczyła w gali rozdania Złotych Globów.

Sponsorowane
Twitter

Nie żyje Lisa Marie Presley

Lisa Marie Presley była jedyną córką legendy rock’n’rolla Elvisa Presleya. Zmarła w wieku 54 lat w Kalifornii. Zasłynęła jako aktorka, autorka tekstów piosenek, a także jako piosenkarka. Była czterokrotnie zamężna. Owocem pierwszego małżeństwa była córka, Danielle Riley i syn Benjamina Storma, który niestety zmarł w 2020 roku. Drugim małżonkiem był z kolei Michael Jackson. W czwartym małżeństwie Lisa Marie doczekała się dwóch córek – bliźniaczek.

Twitter

Z ciężkim sercem muszę podzielić się druzgocącą wiadomością, że opuściła nas moja piękna córka Lisa Marie – napisała Priscilla Presley w komunikacie prasowym przesłanym serwisowi People.

Matka potwierdziła, że kilka godzin przed śmiercią córka została przewieziona z domu w Calabasas do oddalonego o 50 km szpitala. Wcześniej wezwano do domu pogotowie. Medycy już na miejscu rozpoczęli reanimację.

Twitter

Nie żyje córka Priscilli Presley i Elvisa Presley’a

Lisa była jedynym dzieckiem króla rock’n’rolla. Z tego też powodu często nazywano ją “księżniczką rock’n’rolla”. Kiedy Elvis zmarł miała tylko 9 lat. Jako dziecko przeżyła traumę. Była bowiem molestowana przez partnera matki w wieku 13 lat. W późniejszym wieku zmagała się z uzależnieniem od narkotyków. Mimo to udało się jej założyć rodzinę.

Napisane przez Michał Czaroń

5 komentarze

  1. Naglica…… sama na swoim profilu chwaliła się trzecią dawką i namawiała ludzi do szprycy. Ludzie zacznijcie łączyć kropki. Przyrost zapalenia mięśnia sercowego według statystyk wzrósł o ….8tysiecy procent !!!! Skąd nagle taki wzrost??? No właśnie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

    Sponsorowane

    Roxie Węgiel opublikowała zdjęcie z USG w dniu swoich urodzin. Fani zaskoczeni

    Lewy zaczepiony na ulicy przez kibica. Tak odpowiedział na prośbę o autograf