w

Roksana Węgiel rezygnuje z udziału w studniówce. “Uznałam, że tak będzie lepiej”

Tym wyznaniem Roksana Węgiel zaskoczyła wielu, a szczególnie swoich fanów. 18-latka wyznała, że rezygnuje z udziału w studniówce. Młoda piosenkarka nie ma zbyt dobrego kontaktu z rówieśnikami.

Sponsorowane

Na początku tego roku, a dokładniej 11 stycznia, Roxie miała ważny powód do świętowania. Mianowicie wkroczyła w dorosłość. Z tej okazji zorganizowała imprezę dla rodziny i przyjaciół. Nie zabrakło na niej też starszego o osiem lat partnera, Kevina. Roksana jest na ostatnim półmetku jeśli chodzi o naukę w liceum. Przygotowuje się do matur, które jak co roku odbywają się w maju. Jak mówi zwyczaj, sto dni przed maturą ma jeszcze miejsce studniówka. Ale 18-latka nie zamierza w niej uczestniczyć.

Roksana Węgiel nie pójdzie na studniówkę

W wywiadzie udzielonym dla brzesko.naszemiasto.pl Roxie przyznała, że nie zamierza brać udziału we własnej studniówce. Powodem zdaje się być w głównej mierze brak zażyłych stosunków z rówieśnikami z klasy.

Nie idę na studniówkę. Tak sobie postanowiłam. Nie jestem zbyt zżyta ze swoją klasą, więc stwierdziłam, że zrezygnuję. Mam na ten czas zaplanowane inne działania związane z nową płytą, więc uznałam, że tak będzie lepiej – wyznała.

Sponsorowane

Już wcześniej Roksana mówiła publicznie o tym, że nie odnajduje się za bardzo wśród swoich rówieśników. W innym wywiadzie wyznała, że nie ma z nimi wspólnych tematów do rozmów. O wiele lepiej czuje się w towarzystwie dorosłych, z którymi już od kilku dobrych lat ma o wiele większy kontakt, chociażby ze względu na wykonywany zawód.

Nie mam jakiegoś zbyt dobrego przelotu z ludźmi w swoim wieku. Oczywiście są wyjątkowe przypadki ludzi, których znam od wielu lat. Mam przyjaciół rówieśników, ale tak naprawdę od pięciu lat zadaję się z samymi dorosłymi osobami – powiedziała Węgiel w rozmowie z Eską.

Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Michał Czaroń

9 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

    Sponsorowane

    Niezidentyfikowany obiekt pojawił się nagle na plaży. Wezwano wojsko

    13-latka oskarżyła ojczyma o molestowanie. Był gwałcony, bity i poniżany w areszcie