w

Niezidentyfikowany obiekt pojawił się nagle na plaży. Wezwano wojsko

Na jednej z plaż w Japonii pojawił się niezidentyfikowany obiekt. Wszystko wskazuje na to, że na brzeg wyrzuciło go morze. Kula leży około 20 metrów od wody. Odkrył ją spacerujący w okolicy mieszkaniec. Kiedy na miejsce przyjechała policja, zamknięto teren wokół i wezwano specjalistów z armii.

Sponsorowane

Niezidentyfikowany obiekt na plaży w Japonii

Tajemniczy obiekt pojawił się niedaleko miasta Hamamatsu, które położone jest w centralnej części Japonii. Odkrycia na plaży Enshu dokonał jeden z mieszkańców. Akurat spacerował tamtędy, kiedy natknął się na dziwnie wyglądającą kulę. Sprawę zgłosiła na policję jego żona. W zgłoszeniu podała, że “na plażę wyrzuciło duży, okrągły przedmiot.

Funkcjonariusze informują, że kula ma średnicę około 1,5 m i wykonana jest z żelaza. Ma na to wskazywać widoczna na jej powierzchni rdza. Z kolei po dwóch przeciwnych stronach kuli znajdują się wypustki przypominające uchwyty. Wciąż prowadzone są dalsze badania. Teren został zabezpieczony. nie wolno zbliżać się do kuli na odległość bliższą niż 200 metrów.

Na YouTubie na kanale telewizji SAT TV News udostępniono nagranie. Widać na nim, jak policjanci pracują przy znalezisku. Ubrani są w hełmy i kamizelki kuloodporne. Póki co służby nie przekazały żadnych sprecyzowanych informacji odnośnie obiektu. Wiadomo tylko, że policja o sprawie poinformowała Japońską Straż Wybrzeża i Siły Samoobrony, które mają zbadać obiekt.

Sponsorowane
Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Monika Koba

9 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

    Sponsorowane

    23-latka marzyła o większych ustach. Po zabiegu wygląda jak postać z kreskówki

    Roksana Węgiel rezygnuje z udziału w studniówce. “Uznałam, że tak będzie lepiej”