w

Ratownik medyczny zginął w wypadku na swoim dyżurze. Jechał motoambulansem

Ratownik medyczny, który pełnił dyżur w motoambulansie zderzył się z samochodem osobowym w drodze do pacjenta. Mimo intensywnej reanimacji nie udało się uratować mężczyzny – zmarł w szpitalu. “Był świetnym ratownikiem medycznym, dyspozytorem medycznym i wykładowcą” – piszą koledzy z pracy w poście na Facebooku.

Sponsorowane

Tragiczny wypadek miał miejsce w środę w godzinach południowych. 33-letni ratownik medyczny z Motocyklowego Zespołu Ratownictwa Medycznego Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego jechał do pacjenta. Niestety na Rondzie Skrzetuskim w Bydgoszczy doszło do zderzenia tragicznego w skutkach.

Ratownik medyczny pełnił dyżur na Motoambulansie. Podczas realizacji zlecenia wyjazdu do pacjenta w stanie nagłego zagrożenia zdrowotnego doszło do zderzenia motocykla ratunkowego z samochodem osobowym. Pomimo heroicznej resuscytacji prowadzonej przez przybyły na miejsce zdarzenia Zespół Ratownictwa Medycznego, a następnie przez personel Szpitalnego Oddziału Ratunkowego Szpitala Uniwersyteckiego nr 1 w Bydgoszczy nie udało się uzyskać powrotu spontanicznego krążenia u ratownika medycznego. Lekarz stwierdził zgon o godz. 13:50.

– informuje Wojewódzka Stacja Pogotowia Ratunkowego w Bydgoszczy na Facebooku.

Ratownicy napisali w komunikacie, że 33-latek “był świetnym ratownikiem medycznym i dyspozytorem medycznym oraz wykładowcą na Wydziale Lekarskim Collegium Medicum w Bydgoszczy, UMK w Toruniu. Ale przede wszystkim był dobrym ojcem Kuby, kochającym narzeczonym Eweliny i przyjacielem nas wszystkich.”

Dokładne okoliczności zdarzenia badają teraz policja i prokuratura.

Sponsorowane
Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Aleksandra Gwóźdź

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

   Sponsorowane

   Bohaterki Powstania Warszawskiego w poruszających słowach o proteście

   Uwaga – salmonella w maśle! Lepiej zajrzyj do swojej lodówki