w

Wkrótce pogrzeb Mateusza Murańskiego. Prokuratura wydała jego ciało rodzinie

Super Express właśnie poinformował, że ciało Mateusza Murańskiego zostało wydane jego rodzinie. Serwis powołuje się na swoje źródła w prokuraturze. W związku z tym prawdopodobnie już niedługo odbędzie się pogrzeb aktora i zawodnika MMA.

Sponsorowane

Mateusz Murański nie żyje

Do śmierci 29-latka doszło 8 lutego. Nic nie zapowiadało tej tragedii. Ciało młodego zawodnika znaleziono w jego domu w Gdyni. Już w początkowym etapie śledztwa funkcjonariusze wykluczyli udział osób trzecich w zajściu.

W ubiegłym tygodniu odbyła się w kolei sekcja zwłok Mateusza Murańskiego. Jej wyniki wskazują, że przyczyną śmierci była ostra niewydolność krążeniowo-oddechowa.

Na kolejne pytanie, co było przyczyną tej ostrej niewydolności, odpowiedzą niezbędne dalsze badania histopatologiczne i toksykologiczne – przekazała w piątek 10 lutego rzecznik prasowa Prokuratury Okręgowej w Gdańsku Grażyna Wawryniuk.

Sponsorowane

Wiele wskazuje na to, że te czynności dobiegły już końca. Czy prawda zostanie upubliczniona? Tego nie wiemy.

Prokuratura wydała rodzinie ciało Mateusza Murańskiego

Z doniesień Super Expressu wynika, że prokuratura zakończyła już wszelakie badania i wydała ciało 29-latka jego rodzinie. Podobno wydano również zgodę na pogrzeb. Póki nie podano daty uroczystości.

Mateusz Murański zyskał popularność głównie dzięki udziałowi w serialu, a właściwie paradokumencie “Lombard. Życie pod zastaw”. W 2022 roku zagrał w filmie Jerzego Skolimowskiego “IO”. Otrzymał on kilka nominacji do nagrody Oscara. Poza tym 29-latek walczył w organizacjach Fame MMA, a także HIGH League.

Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Michał Czaroń

21 komentarze