w

Beata Kozidrak od lat nosi perukę. Mało kiedy pokazuje się w naturalnych włosach

Beata Kozidrak od lat nie zmienia swojego wizerunku. Jest mu wierna. Farbowane na blond włosy towarzyszą jej od młodości. Na scenie pojawia się w typowych stylizacjach, które podkreślają jej zgrabne nogi. Okazuje się, jednak że 62-latka skrywa pewien sekret, który związany jest właśnie z jej włosami. Mianowicie mało kiedy pokazuje się publicznie, nie mając na głowie peruki.

Sponsorowane

Wokalistka zespołu Bajm

Niespełna dwa lata temu, a dokładniej we wrześniu 2021, zrobiło się głośno na temat beaty Kozidrak. Niestety nie w pozytywnym sensie. Prowadziła samochód po spożyciu alkoholu. Finalnie sąd obciążył ją 50 tys. grzywny oraz 20 tys. świadczenia na rzecz Funduszu Pomocy Pokrzywdzonym oraz Pomocy Postpenitencjarnej. Otrzymała również zakaz prowadzenia pojazdów na okres pięciu lat.

Jeśli zaś chodzi o życie zawodowe, niedawno pojawił się jej najnowszy singiel. Zdaje się być rozliczeniem z bolesną przeszłością. Serwis plotek donosi, że wiele wskazuje na to, iż artystka często występuje na scenie w peruce. Skąd taka decyzja? Jak wyglądają jej naturalne włosy?

Beata Kozidrak w peruce

Sponsorowane

Jeszcze na początku kariery muzycznej, którą Beata zaczęła w latach 70. miała kręcone włosy w kolorze brązowym. Nie musiała decydować się na modną w tamtych czasach ondulację, ponieważ loki miała od dziecka. Na początku lat 90. postanowiła przefarbować się na blond. Wierna temu kolorowi jest aż po dziś dzień.

Kozidrak najczęściej występuje w rozpuszczonych włosach, zakręconych w delikatne fale. Jeśli chodzi o objętość, nie ma na co narzekać. Okazuje się jednak, że 62-latka chętnie sięga po peruki, które są do tego stopnia dopasowane, że trudno jest je zauważyć. Zdaje się, że główny sekret polega na nałożeniu peruki kilka centymetrów nad linią naturalnych włosów. Następnie artystka wypuszcza grzywkę, aby całość wyglądała jeszcze naturalniej. Jednak mimo precyzyjnych czynności, kilka razy było widać, że na głowie Beaty znajduje się peruka.

Zastanawiasz się, jak wyglądają prawdziwe włosy wokalistki? Otóż pochwaliła się ich kondycją, kiedy przebywała na wakacjach. Wówczas opublikowała na Instagramie zdjęcie z naturalnymi, rozpuszczonymi włosami. Wydają się być znacznie krótsze i bardziej kręcone niż te, do których przyzwyczaiła nas występując na scenie.

Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Monika Koba

12 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

    Sponsorowane

    To ostatnie 3 dni wolności Marianny Schreiber. “Nie wiem, jak tam wytrzymam”

    Wkrótce pogrzeb Mateusza Murańskiego. Prokuratura wydała jego ciało rodzinie