w

Polka twierdzi, że jest zaginioną Madeleine McCann. Pokazuje dowody

Madeleine McCann zaginęła 3 maja 2007 roku w wieku 3 lat. Sprawa wywołała wiele kontrowersji. Po upływie 19 lat pojawiła się kobieta, która twierdzi, że jest zaginioną dziewczynką. W mediach społecznościowych publikuje nagrania, na których ujawnia rzekome “dowody”. Chce w ten sposób przekonać i śledczych i rodziców Maddie. Liczy, że badania DNA całkowicie rozwieją wątpliwości.

Sponsorowane

Czy Polka to zaginiona Madeleine?

Kobieta twierdzi, że już kilka lat temu zaczęła podejrzewać, że jest zaginioną dziewczynką. Jak do tego doszło? Na początku dowiedziała się, że nie jest biologicznym dzieckiem swoich rodziców. Na Instagramie publikuje dowody, które mają potwierdzić jej tożsamość. Twierdzi, że ma identyczne pieprzyki jak Maddie, cierpi też na rzadką chorobę anatomiczną oka, która sprawia, że jej źrenice wyglądają tak jak źrenice zaginionej dziewczynki.

@shellmc22

Thoughts? Is this Madeleine McCann? Why is no one helping her? Why is this not news? The police won’t listen apparently!? She’s asking for it to be shared! #madeleinemccann #findmaddie #findmadeleine #iammadeleinemccann #instagramlive #maddymccann #maddiemccann #katemccann #gerrymccann #share #help #missingpersoncases #madeleinemccanncase #isthismaddie?

♬ original sound - Shell Mc 🦋⚔️

Wiele wskazuje na to, że kobieta jest Polką, mieszkającą w Niemczech. Na jednym z nagrań przyznaje, że ma 21 lat. Maddie miałaby obecnie 19 lat. Jednak instagramerka przyznaje, że nie do końca jest pewna swojego wieku i swojej tożsamości. Porusza też wątek Polski.

Sponsorowane

Student Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu zeznał, że widział Madeleine McCann kilka dni po jej uprowadzeniu właśnie w tym mieście. Tak się złożyło, że mieszkałam we Wrocławiu, a tylko przez rok w innym miejscu — twierdzi kobieta. Jednak media ani razu nie poruszyły tego wątku.

@shellmc22

People asking for compassion pictures and this girl is providing them.. what do we think? Maddie or not, my heart goes out to this girl #iammadeleinemccann #madeleinemccann #maddiemccann #findmaddie #findmadeleine #instagramlive #katemccann #gerrymccann #madeleinemccanncase #isthismaddie?

♬ Chill Vibes - Tollan Kim

Sprawa zaginięcia Madeleine McCann

Do zdarzenia doszło w maju 2007 roku. Wówczas rodzice wraz z córeczką wybrali się na wakacje do Portugalii, do kurortu Praia da Luz. W noc z 3 na 4 maja dziewczynka zniknęła ze swojego łóżeczka. Rodzice w tym czasie przebywali na kolacji. Jedyny ślad, jaki po sobie zostawiła, było otwarte okno.

Prowadzono poszukiwania, jednak nie przyniosły one oczekiwanego skutku. Po 3-latce nie było śladu. W czerwcu ubiegłego roku niemieccy śledczy z Brunszwiku poinformowali, że mają głównego podejrzanego w sprawie. Ich zdaniem za porwanie i zabójstwo Maddie odpowiada 44-letni Christian Brückner. Aktualnie mężczyzna odsiaduje w więzieniu karę 7 lat pozbawienia wolności za zgwałcenie turystki w Portugalii. Wcześniej był również karany za inne przestępstwa seksualne. Wiąże się go także z innymi zaginięciami nieletnich w latach 1996-2015.

Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Aleksandra Gwóźdź

11 komentarze

    • Magdalena Buczma Uważam tak samo. Skoro są podobieństwa i ktoś twierdził, że widział we Wrocławiu, a ona tam wtedy mieszkała to mógł widzieć ją i skojarzyć ze zdjęciem z mediów. Odpowiednie organy powinny zlecić to badanie DNA żeby rozwiać wątpliwości.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

    Sponsorowane

    Wkrótce pogrzeb Mateusza Murańskiego. Prokuratura wydała jego ciało rodzinie

    Nagła śmierć Mateusza Murańskiego. Informacje z prokuratury po sekcji zwłok