w ,

Premier Morawiecki wystąpił w reklamie. Niesie zakupy 86-letniej seniorce

Wczoraj na profilach społecznościowych premiera Morawieckiego pojawił się spot reklamowy, który ma promować “Korpus Wsparcia Seniorów” i zachęcać do pomocy seniorom podczas pandemii koronawirusa.

Sponsorowane

W 30-sekundowym materiale reklamowym premier niesie zakupy dla 86-letniej Alicji, która jest zaskoczona wizytą niespodziewanego gościa.

Proste pytanie “może w czymś pomóc?”, dzwonek do drzwi starszego sąsiada, chwila naszej uwagi – czasem tylko tyle potrzeba, by zmienić czyjąś rzeczywistość na lepsze.Pani Alicja, którą dziś odwiedziłem, ma 86 lat i jest jedną z setek tysięcy samotnych seniorów, którzy potrzebują teraz tej uwagi mocniej, niż kiedykolwiek.

– pisze premier w opisie filmu.

Wszystkim nam jest trudno, ale samotność w starości jest jedną z najgorszych rzeczy, jaka może przytrafić się człowiekowi.Epidemia koronawirusa nie zwolniła nas z obowiązku bycia przyzwoitym. Wręcz przeciwnie – trudne czasy wymagają od nas więcej i stanowią test solidarności. Proste odruchy serca urastają dziś do rangi ratujących życie i mogą stanowić granicę między życiem i śmiercią. Pamiętajmy o tym i pomagajmy naszym seniorom. Jestem dumny, że mogę być członkiem korpusu wsparcia seniorów! Was też do tego zachęcam – więcej informacji, jak pomagać znajdziecie na stronie -> www.wspierajseniora.pl

– dodaje premier Morawiecki.

Sponsorowane
Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Paweł Krawczyk

Lubi gotować, dobrze zjeść i pisać na citybuzz ;)

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

   Sponsorowane

   “Nie zaczynajmy od du*y strony, zacznijmy od macicy” – pisze niepełnosprawny Fabian

   Godzina policyjna już niedługo możliwa w Polsce! O co chodzi?