w ,

Premier Morawiecki wystąpił w reklamie. Niesie zakupy 86-letniej seniorce

0:30

Wczoraj na profilach społecznościowych premiera Morawieckiego pojawił się spot reklamowy, który ma promować “Korpus Wsparcia Seniorów” i zachęcać do pomocy seniorom podczas pandemii koronawirusa.

Reklama | Dzięki nim czytasz za darmo

W 30-sekundowym materiale reklamowym premier niesie zakupy dla 86-letniej Alicji, która jest zaskoczona wizytą niespodziewanego gościa.

Proste pytanie “może w czymś pomóc?”, dzwonek do drzwi starszego sąsiada, chwila naszej uwagi – czasem tylko tyle potrzeba, by zmienić czyjąś rzeczywistość na lepsze.Pani Alicja, którą dziś odwiedziłem, ma 86 lat i jest jedną z setek tysięcy samotnych seniorów, którzy potrzebują teraz tej uwagi mocniej, niż kiedykolwiek.

– pisze premier w opisie filmu.

Wszystkim nam jest trudno, ale samotność w starości jest jedną z najgorszych rzeczy, jaka może przytrafić się człowiekowi.Epidemia koronawirusa nie zwolniła nas z obowiązku bycia przyzwoitym. Wręcz przeciwnie – trudne czasy wymagają od nas więcej i stanowią test solidarności. Proste odruchy serca urastają dziś do rangi ratujących życie i mogą stanowić granicę między życiem i śmiercią. Pamiętajmy o tym i pomagajmy naszym seniorom. Jestem dumny, że mogę być członkiem korpusu wsparcia seniorów! Was też do tego zachęcam – więcej informacji, jak pomagać znajdziecie na stronie -> www.wspierajseniora.pl

– dodaje premier Morawiecki.
Reklama | Dzięki nim czytasz za darmo
Wspieraj seniora!

Proste pytanie “może w czymś pomóc?”, dzwonek do drzwi starszego sąsiada, chwila naszej uwagi - czasem tylko tyle potrzeba, by zmienić czyjąś rzeczywistość na lepsze.Pani Alicja, którą dziś odwiedziłem, ma 86 lat i jest jedną z setek tysięcy samotnych seniorów, którzy potrzebują teraz tej uwagi mocniej, niż kiedykolwiek. Wszystkim nam jest trudno, ale samotność w starości jest jedną z najgorszych rzeczy, jaka może przytrafić się człowiekowi.Epidemia koronawirusa nie zwolniła nas z obowiązku bycia przyzwoitym. Wręcz przeciwnie - trudne czasy wymagają od nas więcej i stanowią test solidarności. Proste odruchy serca urastają dziś do rangi ratujących życie i mogą stanowić granicę między życiem i śmiercią. Pamiętajmy o tym i pomagajmy naszym seniorom. Jestem dumny, że mogę być członkiem korpusu wsparcia seniorów! Was też do tego zachęcam - więcej informacji, jak pomagać znajdziecie na stronie➡️ www.wspierajseniora.pl🇵🇱🤝👴 👵#wspierajseniora

Posted by Mateusz Morawiecki on Tuesday, November 3, 2020

Reklama | Dzięki nim czytasz za darmo

To Cię zainteresuje!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Napisane przez Paweł Krawczyk

Lubi gotować, dobrze zjeść i pisać na citybuzz ;)

Reklama | Dzięki nim czytasz za darmo

“Nie zaczynajmy od du*y strony, zacznijmy od macicy” – pisze niepełnosprawny Fabian

Godzina policyjna już niedługo możliwa w Polsce! O co chodzi?