w

Wydano list gończy za 44-letnim mordercą. Policja apeluje: “Zapamiętaj tę twarz”

Policja poszukuje listem gończym 44-letniego Tomasza Tomczaka z Bełchatowa. Mężczyzna jest podejrzany o zabójstwo 39-letniej kobiety. Jeśli posiadasz jakieś ważne informacje, lub widziałeś go, natychmiast zgłoś się na policję.

Sponsorowane

Poszukiwany listem gończym

Prokuratura Rejonowa w Bełchatowie wydała właśnie list gończy za Tomaszem Tomczakiem. Mężczyzna ukrywa się przed organami ścigania. Ostrzegamy, że może być niebezpieczny, bowiem jest podejrzany o zabójstwo 39-letniej kobiety. Jej zwłoki znaleziono kilka dni temu, 3 lipca, na osiedlu Dolnośląskim w Bełchatowie.

Materiał policyjny

Co udało się ustalić policji?

Sponsorowane

Z dotychczasowych ustaleń wynika, że tragedia rozegrała się w okresie od 1 do 3 lipca 2021 roku w mieszkaniu sprawcy – podała policja

Materiał policyjny

Mężczyźnie grozi nawet dożywocie. Policja udostępniła zdjęcia poszukiwanego i prosi wszystkich o pomoc, w schwytaniu go. Jeśli możesz pomóc w ustaleniu miejsca, w którym ukrywa się podejrzany, lub posiadasz istotne informacje w tej sprawie, zgłoś się na policję. Komenda Powiatowa Policji w Bełchatowie – 47 846 52 11 lub zadzwoń na nr alarmowym 112.

Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Monika Koba

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

   Sponsorowane

   Wywiózł żonę do lasu. Najpierw odciął jej palce, a później odrąbał obie dłonie

   Po badaniu ginekologicznym lekarz zadał jej pytanie. Poczuła się zażenowana