w

Julia podająca się za Madeleine McCann nie kryje radości. “Marzenia się spełnią!”

Pojawiły się właśnie nowe informacje w głośnej sprawie 21-letniej Julii z Wrocławia. Kobieta twierdzi, że jest zaginioną przed laty Madeleine McCann. Razem z jasnowidz i z prywatną detektyw – dr Fią Johansson, znalazła się już w Stanach Zjednoczonych. Dziewczyna nie kryje szczęście, ale po co tam poleciała?

Sponsorowane

21-letnia Julia to Madeleine McCann?

O 21-latce zrobiło się głośno kilka tygodni temu. Zawzięcie twierdziła, że to właśnie ona jest zaginioną w 2007 roku w Portugalii w czasie wakacji Brytyjką, Madeleine McCann. Przedstawiała w sieci liczne dowody, które jej zdaniem potwierdzały ten fakt. Do niedawna regularnie wrzucała treści w mediach społecznościowych na koncie @iammadeleinemccan. Jednak teraz konto nie istnieje. Powodem usunięcia miały być podłe ataki ze strony internautów.

Julia poleciała do USA

Sponsorowane

Sprawą 21-latki zainteresowała się dr Fia Johansson znana jako “Perskie Medium”. Kobieta razem ze swoimi pracownikami jeszcze w Polsce spotkała się z Julią i miała sprawdzić jej dokumentację szpitalną. Ponoć odkryła szokujące informacje. Jak twierdzi: “Julia nie istniała, dopóki nie skończyła pięciu lat. Wszystko w jej książeczce zdrowia zaczyna się dopiero od tego okresu”.

Dr Fia zabrała Julię do Stanów Zjednoczonych, ponieważ uznała to za konieczne. Dziewczyna miała otrzymywać liczne groźby śmierci.

Moim priorytetem numer jeden zawsze było bezpieczeństwo Julii – powiedziała w rozmowie z The Sun detektyw.

Na Instagramie Fii pojawiło się nagranie z udziałem szczęśliwej 21-latki. “Witamy w USA, Julia – krainie miłości i marzeń”.

Kolejne ukazały się filmiki, na których widać, jak Julia dzwoni do swoich rodziców. Najpierw do mamy, a następnie do taty – chce ich zaprosić, aby przyjechali do niej do Stanów i zgodzili się na testy DNA. Jednak rodzice nie odebrali telefonu. Nie zgadzają się z tym, co rozpowiada ich córka.

Matka zablokowała własną córkę. Powiedziała także naszym ludziom, że nie zamierza robić żadnego testu DNA – wyznała zszokowana detektyw.

Sponsorowane
Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Maks Kurcz

3 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

    Sponsorowane

    Niebywałe sceny w czasie pogrzebu. Zaczął tańczyć przed trumną zamordowanej partnerki

    Już niedługo ruszają kontrole! Jeśli regularnie nie płaciłeś, grozi Ci sroga kara