w

Ojciec pogryzł 3-miesięcznego synka. Rany na ciele zauważył ktoś z rodziny

31-letni mieszkaniec Olsztyna dopuścił się haniebnego czynu. Mężczyzna pogryzł 3-miesięczne dziecko, za co został aresztowany przez policję. W chwili zajścia matka chłopca spożywała alkohol – kobieta ma dozór policji. Poszkodowany maluch przebywa obecnie pod opieką rodziny. Takie informacje przekazał rzecznik Prokuratury Okręgowej w Olsztynie, Daniem Brodowski.

Sponsorowane

Pogryzł 3-miesięczne dziecko

Sprawcą zajścia jest 31-letni Patryk A., ojciec dziecka. Usłyszał on już zarzut fizycznego znęcania się nad chłopcem – spowodowania obrażeń ciała poprzez gryzienie m.in. po rękach oraz po nogach. W czasie kiedy tata dopuszczał się agresywny zachowań względem syna, jego matka spożywała alkohol…

Podejrzany przesłuchany przez prokuratora nie przyznał się do przedstawionego mu zarzutu. Złożył wyjaśnienia i są one przedmiotem dalszych czynności – powiedział prokurator Brodowski. W czwartek 30 marca Sąd Rejonowy w Olsztynie, uwzględniając wniosek prokuratura, zastosował wobec ojca dziecka areszt na okres trzech miesięcy.

Twitter
Sponsorowane

Zarzuty dla matki

Zarzuty usłyszała również matka dziecka, 31-letnia Katarzyna K. Jakie dokładnie? Mowa o narażeniu syna na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia albo spowodowania uszczerbku na zdrowiu. Kobieta zamiast zajmować się swoim synkiem, znajdowała się poza domem i spożywała alkohol. Kiedy została zatrzymana przez policję miała 2 promile. Prokurator zastosował wobec niej dozór policji.

O zajściu poinformowała policję rodzina maleństwa. Obecnie niemowlak przebywa pod opieką bliskiej rodziny. Prokuratura podęła już kroki mające na celu ograniczenie lub pozbawienie władzy rodzicielskiej rodziców.

Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Marek Banaś

7 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

    Sponsorowane

    Jennifer Aniston pokazała się w “nagiej sukience”. Wszyscy patrzyli tylko na nią

    Piotr Żyła nie krył zdenerwowania. W czasie wywiadu z jego ust padły przekleństwa