w

Piotr Żyła nie krył zdenerwowania. W czasie wywiadu z jego ust padły przekleństwa

Piotr Żyła po nieudanych skokach na skoczni w Planicy udzielił wywiadu, w którym szczerze opowiedział o swojej aktualnej formie. Polski skoczek był szczery aż do bólu. W czasie rozmowy padły niecenzuralne słowa. W czasie skoków wiatr sterował nim niczym marionetką.

Sponsorowane

Piotr Żyła o swojej formie w Planicy

Przyglądając się ostatniom skokom Żyły nie trudno zauważyć, że coś jest nie tak z jego formą. Czym spowodowane są tak fatalne wyniki? Czy to kwestia niewystarczającego treningu i przygotowania? Piotr sam nie do końca potrafi to wyjaśnić. Zamierza jednak to zmienić.

Wczoraj, tj. w czwartek 30 marca miały miejsce kwalifikacje. Niestety, Piotr nie wypadł w nich najlepiej. Już sposób, w jaki wyszedł z progu i jak zachwiało go w locie nie dawał wielkich nadziei. Całe szczęście odległość okazała się wystarczająca, aby przejść dalej do konkursu. Skoczył 221 metrów, dzięki czemu znalazł się na 11. miejscu.

Piotr Żyła udzielił wywiadu, opowiedział o swojej formie / Źródło:Instagram
Sponsorowane

Wywiad z polskim skoczkiem

Jako pierwszy wywiadu udzielił trener naszej kadry, Thomas Thurnbichler. Przyznał, że Piotr musi jeszcze popracować nad niektórymi kwestiami, jeśli chce zdobywać medale. O swojej kondycji i obecnej formie opowiedział też sam zainteresowany. Był dobitnie szczery, a z jego ust padły na koniec niecenzuralne słowa.

To nie był mój dzień, choć mógł być. Nie wszedłem dobrze w skoki. Popełniałem same błędy. Zamiast się wziąć do roboty od rana, to myślałem sobie bardziej, że to fajnie, że są loty w Planicy. Do pracy zabrałem się dopiero po drugim treningowym skoku. Trzeba w końcu pracować do końca. Sam nie wiem, co się ze mną działo w ostatnich tygodniach. Byłem strasznie rozmemłany. W ostatni weekend idę jednak na pełny gaz. Biorę się za robotę, bo tak być nie będzie. Strasznie zdenerwował mnie ten dzień na Letalnicy. Skakałem jak p***a – powiedział Piotr Żyła w rozmowie z portalem Interia.pl.

Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Nadia Nowak

6 komentarze

  1. Hardkory na Fejsbuku skąd Ty lub Wy bierzecie pomysły na wymyślanie sztucznego bicia piany w sieci ??.. czytam od jakiegoś czasu te Wasze wypociny i dochodzę do wniosku, że Bareja by tego nie wymyślił 🙉🙈🙉

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

    Sponsorowane

    Ojciec pogryzł 3-miesięcznego synka. Rany na ciele zauważył ktoś z rodziny

    Doda całkowicie nago szczerze wyznaje: “Nie daję już rady”