w

Poszła na pocztę i nie dowierzała. Aż zrobiła zdjęcie i je opublikowała

Poczta – każdy z nas raz na jakiś czas korzysta z jej usług. Choć obecnie mamy wiele innych alternatyw, czasem okazuje się, że mimo to nie ominie nas wizyta na poczcie. Kiedy ostatni raz miałeś okazję tam być? Jeśli dawno, możesz być zaskoczony tym, co tam zastaniesz. Na poczcie można obecnie kupić ręczniki, torebki, plecaki, zabawki, znicze, słodycze i wiele innych.

Sponsorowane

Poczta zmieniał się w sklep?

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów, szczególny akcent kładziemy na sprzedaż samoobsługową, która jest wygodną i przyjazną formą dokonywania zakupów (…) Posiadamy artykuły niezwiązane z usługami pocztowymi, wśród których są m.in.: artykuły i wydawnictwa dla dzieci, artykuły biurowe, książki, słodycze i towary okolicznościowe (np. kalendarze, znicze, flagi). Klienci mogą w naszych placówkach nabyć pamiątki i upominki regionalne – czytamy na stronie Poczty Polskiej.

“Istne targowisko”

Sponsorowane

Czytelniczka serwisu o2.pl wybrała się na pocztę i była zszokowana tym, co tam zastała. Sama w to nie dowierzała, dlatego postanowiła zrobić zdjęcia.

To wygląda jak targowisko! Dawno nie byłam na poczcie, bo teraz już większość spraw można załatwić przez internet, ale ten widok mnie zszokował. Małe pomieszczenie, dwa okienka dla interesantów, a dookoła wszystko! Torebki damskie, plecaki, maskotki, kolorowanki, znicze, słodycze, ręczniki, ozdoby. No ludzie, czy ja przyszłam na targ? – opisuje pani Kamila.

Okazuje się, że nie tylko pani Kamila zaskoczona jest tym, jak zmieniła się poczta. Otóż na Twitterze znaleźć można wiele zdjęć publikowanych przez internautów z różnych placówek pocztowych. Większość z nich wygląda identycznie.

Poczta Polska czekamy na jakieś obuwie, landrynki, kolorowanki i inne już są – napisała z przekąsem pani Magda.

Inna użytkowniczka Twittera zauważyła powieszony na ścianie w placówce duży, złoty krzyż. “Halo Poczta Polska czy placówki pocztowe poza tym, że są bazarem, pełnią jeszcze jakąś kościelną funkcję? Brakuje tylko księdza”.

Sponsorowane
Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Aleksandra Gwóźdź

9 komentarze

 1. Tylko nie wywiązują się ze swoich obowiązków w moim bloku listonosz nie przynosi listów. W lutym był 23 z rachunkami za gaz które były płatne do 16 czyli 7 dni po terminie. Dlaczego odbiorcy faktur mają płacić kary za nieterminowe płatności wynikające z nieudolności Poczty Polskiej. Od tamtej pory listonosza nie było.

 2. Poczta musi sie jakoś utrzymać. Dziś rzadko ktoś wysyła list, paczkę, czy pieniądze przekazem. Wszystko załatwiamy komputerem. Z samych usług trudno utrzymać placówkę i pracowników. Jeżeli ktoś przyjdzie załatwić jakąś sprawę i przy okazji zaopatrzy sie w kalendarz, bajkę czy zabawkę dla dziecka – cóż w tym złego? Towary nie utrudniają typowo pocztowych czynności. 😊 Pozdrawiam wszystkich pocztowców 🥰

 3. Tak internet wystarczy awaria lub dwa dni bez prądu i ciemna du.a będzie
  Może mi ktoś powie czy zna jakąś kasjerkę /kasjera którzy umia obsługiwać ołówek i kartkę papieru i znają tabliczkę mnozenia ?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  Sponsorowane
  Treść 18+
  Kliknij by zobaczyć wpis

  Egzekucja na ulicy. 23-latek wyciągnął broń, wycelował do bezdomnego i strzelił

  Wsadził niemowlakowi do ust e-papierosa. Kiedy ten się zaciągnął, zaczęła się śmiać