w

Wsadził niemowlakowi do ust e-papierosa. Kiedy ten się zaciągnął, zaczęła się śmiać

Do tej kontrowersyjnej sytuacji doszło w Australii. Matka dziecka opublikowała w mediach społecznościowych nagranie, na którym jej 11-miesięczny syn pali e-papierosa. Po zaciągnięciu się, maluch zanosił się od kaszlu. Internauci nie mieli litości, ktoś poinformował o sprawie policję.

Sponsorowane

Nieodpowiedzialna matka

Opinia publiczna jest wstrząśnięta całą sytuacją. “Wyjątkowo odrażające” – tak mieszkańcy Australii komentują nagranie. Wideo w ciągu ostatnich dni obejrzało wiele osób. Widać na nim, jak 11-miesięczny chłopiec, któremu ktoś podstawia e-papierosa, zaciąga się nim. Wszystkiemu przygląda się matka dziecka. Zdaje się, że nie widzi w tym nic złego, bowiem nie robi nic, aby to powstrzymać.

“Chcesz spróbować?” — pada w pewnym momencie pytanie, po czym e-papieros ląduje w ustach niemowlęcia. Kiedy chłopiec zaczyna kaszleć, matka się śmieje. Mimo że wokół znajdują się inni ludzie, nikt nie reaguje.

Sponsorowane

Jeszcze bardziej szokuje fakt, że nagranie zamieściła w sieci matka dziecka. Sytuacja wydawała się jej na tyle zabawna, że postanowiła podzielić się nią ze znajomymi… Liczyła na pochwałę? Jeśli tak, to mocno się zdziwiła, bowiem internauci nie pozostawili na niej suchej nitki.

“Kto daje swojemu dziecku e-papierosa? Dorośnij i zacznij być lepszą matką”

“To straszne, nikt nie może w to uwierzyć”

“Wyjątkowo odrażające”

Sprawą zajęła się policja

Szokująca sprawa została nagłośniona w mediach przez telewizję 7 News. Dziennikarzom udało się ustalić, że chłopiec po incydencie trafił do szpitala. Nie wiadomo, czy na obserwację, czy może może doszło do zatrucia dymem.

To bardzo niepokojące, widzieć nagranie tego biednego dziecka. Takie zachowanie wywołuje głębokie obawy, bo normalizuje palenie e-papierosów, umniejsza wagę czegoś, co jest bardzo niebezpieczne dla dzieci i dorosłych — przekonuje na antenie 7 News Paige Preston z fundacji zajmującej się chorobami płuc.

Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Darek Kud

Student, pasjonat fotografii i mieszkaniec Rzeszowa od kiedy pamięta ;) Interesuje się życiem miasta a szczególnie jego rozwojem i inwestycjami.

118 komentarze