w

Egzekucja na ulicy. 23-latek wyciągnął broń, wycelował do bezdomnego i strzelił

23-letni mężczyzna został aresztowany przez policję z Saint Louis po tym, jak z zimną krwią zastrzelił bezdomnego, siedzącego na ulicy. Przerażające zdarzenie nagrał jeden ze świadków, który w tym momencie przechodził nieopodal. Cała sytuacja przypominała egzekucję.

Sponsorowane

Egzekucja bezdomnego na ulicy

Zdarzenie miało miejsce w poniedziałek, 27 lutego w centrum Saint Louis w stanie Missouri. Czarnoskóry mężczyzna podszedł do bezbronnego bezdomnego, który siedział na krawężniku. W pewnym momencie wyciągnął pistolet i strzelił mu prosto w głowę. Niestety, ofiara zginęła na miejscu, nie miała żadnych szans na ratunek. Scena została nagrana przez świadków, przyznali oni, że całość wyglądała niczym egzekucja.

O mój Boże. On go po prostu zabił – mówi autor wideo. 

Nagrania szybko trafiły na policję. W związku z zabójstwem funkcjonariusze zatrzymali 23-latka. Znaleziono przy nim broń. Deshawn Thomas został oskarżony o zabójstwo pierwszego stopnia. Policja nie ujawniła danych ofiary. Wiadomo jedynie, że miała na oko 40 lat. Śledczy są zdania, że między tą dwójką doszło wcześniej do bójki na pobliskiej stacji benzynowej.

Sponsorowane

Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Michał Czaroń

6 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

    Sponsorowane

    Zima znów zaatakuje. Przed nami siarczysty mróz i potworne śnieżyce

    Poszła na pocztę i nie dowierzała. Aż zrobiła zdjęcie i je opublikowała