w

Kolizja na skrzyżowaniu w Łodzi. W jednym z aut nietrzeźwe policjantki

Pijana policjantka za kierownicą auta uczestniczyła w kolizji na skrzyżowaniu w Łodzi. Do zdarzenia drogowego doszło 8 sierpnia. Na kanale Stop Cham na YouTubie pojawiło się nagranie.

Sponsorowane

Pijana policjantka za kierownicą

W pojeździe znajdowały się dwie policjantki pod wpływem alkoholu, nie były na służbie. Prawdopodobnie uszło by im to płazem, gdyby nie fakt, że uczestniczyły zdarzeniu drogowym. Na skrzyżowaniu ulic Aleksandrowskiej i Rydzowej w Łodzi doszło do kolizji. Na nagraniu widać, jak w tył stojącego na światłach nissana uderza bmw. Winne kolizji auto wpadło jeszcze na stojącego na lewym pasie mercedesa, którym właśnie podróżowały dwie nietrzeźwe funkcjonariuszki Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi.

Tam podobno w poszkodowanym mercedesie po lewej były dwie policjantki. (…) Kierująca miała 0,4 a pasażerka 1,5 promila. Najechało się policji kilkanaście osób. Niby poszkodowane, ale też problemy będą miały. Pytali mnie, która prowadziła auto, bo obie wysiadły z lewej strony, bo prawe drzwi się nie otwierały.

Głos w sprawie zabrała łódzka policja

Sponsorowane

Rzeczniczka Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi, kom. Edyta Machnik wydała oficjalne oświadczenie.

U kierującej mercedesem 25-letniej kobiety badanie wykazało, że popełniła ona wykroczenie polegające na kierowaniu pojazdem po spożyciu alkoholu. Miała około 0,3 promila alkoholu w organizmie. W związku z faktem, iż kierującą mercedesem okazała się funkcjonariuszka łódzkiej jednostki wszczęte zostało wobec niej postępowanie dyscyplinarne. Komendant Wojewódzki Policji w Łodzi podjął również decyzję o zawieszeniu jej w czynnościach służbowych i wszczął postępowanie administracyjne w kierunku wydalenia ze służby. Pasażerką mercedesa okazała się również funkcjonariuszka łódzkiej jednostki. Przebadano ją na zawartość alkoholu w organizmie – była nietrzeźwa. Wobec funkcjonariuszki również zostało wszczęte postępowanie dyscyplinarne i jeśli okaże się, że dopuściła się ona przewinienia, w ramach tego postępowania poniesie przewidziane przepisami konsekwencje. Funkcjonariuszka również została zawieszona w czynnościach służbowych.

Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Darek Kud

Student, pasjonat fotografii i mieszkaniec Rzeszowa od kiedy pamięta ;) Interesuje się życiem miasta a szczególnie jego rozwojem i inwestycjami.

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

   Sponsorowane

   Zaciągnął 15-latkę do lasu, zgwałcił i chciał zabić. Ta celowo udawała martwą

   Pożar Tesli w wyniku wypadku. 31-latek nie zdołał się wydostać, spłonął w środku