w

Pozwoliła partnerowi skatować na śmierć Fabianka tłuczkiem. Teraz grozi jej śmierć

Do tej potwornej tragedii doszło w Niemczech, na początki 2023 roku. Niemiecka gazeta Bild rozpisuje się o matce chłopca, Małgorzacie W., która według śledczych miała pozwolić partnerowi skatować na śmierć dziecko. Kobiecie grozi nie tylko długa odsiadka, ale może i nawet śmierć.

Sponsorowane

Ojczym skatował 4-latka tłuczkiem do mięsa

To był początek roku, jeden z tych zimnych, styczniowych dni. 33-letni Daniel G. pobił mającego zaledwie 4-latka Fabiana na śmierć. Narzędziem zbrodni był tłuczek do mięsa. Mężczyzna nie był ojcem dziecka, a jedynie ojczymem i konkubentem Małgorzaty W. Śledczy, którzy zajęli się sprawą są zdania, że kobieta doskonale zdawała sobie sprawę z tego, że jej dziecko jest maltretowane. Nie zrobiła tak naprawdę nic, aby go uratować.

Niemiecka prokuratura przedstawiła kobiecie zarzut zabójstwa przez zaniechanie. Sąd w Hanowerze zadecydował, że trafi do więzienia.

Matka chłopca oczekuje w więzieniu na wyrok

Sponsorowane

Służba więzienna musi zapewniać Małgorzacie W. bezpieczeństwo. Początkowo wiele osób, szczególnie Polaków, mieszkających w Niemczech namawiało do linczu na matce skatowanego chłopca. Teraz niemiecki dziennik The Bild informuje, że osadzona została przeniesiona z więzienia Hildesheim. Powodem są inne osadzone, które groziły jej śmiercią. 28-latka miałaby zostać uduszona pod prysznicem.

Służba więzienna zakwalifikowała przeniesienie oskarżonej, aby zapewnić jej odpowiedni poziom bezpieczeństwa. Ze względu na toczącą się sprawę i prawa oskarżonej, nie będziemy komentować szczegółów sprawy – przekazał Christoph Sliwka, rzecznik Ministerstwa Sprawiedliwości landu Dolna Saksonia.

Małgorzatę W. przeniesiono do więzienia w Vechcie, gdzie będzie oczekiwać na zapadnięcie wyroku. Daniel G. również nie ma lekko w areszcie. Więźniowie mieli go pobić i wybić zęby. Jeżeli są przychyli się do decyzji śledczych, 33-latek resztę życia spędzi za kratami.

Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Monika Koba

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

   Sponsorowane

   Wezwała policję, bo przeszkadzał jej kombajn. Funkcjonariusze wlepili jej mandat

   Dzieci znalazły rozczłonkowane ciało w walizce. To 41-letni biznesmen!