w

“Ojczym Kamilka skatowany w więzieniu!”. Film o takim tytule krąży po sieci

O dramacie 8-latka z Częstochowy usłyszała cała Polska. Chłopiec był bity, kopany, polewany wrzątkiem, jak również przypalany papierosami. Na skutek poniesionych obrażeń i brak udzielenia natychmiastowej pomocy zmarł, 8 maja w szpitalu w Katowicach. Za cierpieniem dziecka stoi 27-letni Dawid B.. “Ojczym Kamilka został skatowany w więzieniu!” taki tytuł nosi nagranie, które ukazało się w sieci. Jednak jak się okazuje, nie jest to to prawda.

Sponsorowane

Śmierć 8-latka z Częstochowy

O tragedii, która spotkała Kamilka dowiedzieliśmy się na początku kwietnia. Chłopiec z głębokimi poparzeniami obejmującymi aż jedną czwartą powierzchni ciała trafił do szpitala. Śledczy ustalili, że 8-latek przechodził w domu przez piekło. Ojczym miał gasić na nim papierosy, bić tak, że powstawały złamania kości, aż w końcu rzucić dziecko na rozżarzony piec i polewać wrzątkiem. Ani matka, ani wujostwo mieszkające w tym samym dwupokojowym mieszkaniu nie pomogło bezbronnemu chłopca. Żadne z nich nie wezwało nawet karetki, widząc, jak cierpi.

Kamil trafił do szpitala za sprawą biologicznego ojca, który przyjechał go odwiedzić. Spędził w placówce medycznej ponad miesiąc. Lekarze zacięcie walczyli o jego życie. Przez cały ten czas utrzymywany był w stanie śpiączki farmakologicznej. Niestety, zmarł 8 maja. Na jego pogrzeb przybyły tłumy z całej Polski.

Ojczym Kamilka skatowany w więzieniu?

Sponsorowane

Dawid B. przebywa obecnie w areszcie. 27-latek usłyszał zarzut zabójstwa dziecka ze szczególnym okrucieństwem. Z kolei matka, Magdalena B. zarzut pomocnictwa i nieudzielenia pomocy. Kobieta również została aresztowana. Śledztwo prowadzi obecnie Prokuratura Regionalna w Gdańsku. Niedawno media obiegło nagranie, które ma pokazywać pobicie kata Kamilka przez współwięźniów.

“Chłopaki wymierzyli mu karę. Wszystko nagrał jeden ze strażników” — brzmi opis do nagrania zatytułowanego: “Ojciec Kamilka został skatowany w więzieniu!”. Filmik krąży po Facebooku. Portal Demagog.org.pl informuje, że to nic innego, jak oszustwo. Ostrzega, aby nie dać się nabrać. Ktoś umyślnie żeruje na tragedii 8-latka z Częstochowy.

W internecie krąży video rzekomo nagrane przez strażnika, na którym widać, jak więźniowie dokonują samosądu na ojcu 8-letniego Kamila z Częstochowy. Uważajcie, TO SCAM! Oszuści wykorzystują tragedię do wyłudzenia danych — taki wpis pojawił się na Twitterze.

Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Iza Sucha

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

   Sponsorowane

   24-latka zostawiła dwójkę dzieci w aucie i poszła do galerii. Samochód spłonął!

   Dziennikarz TVP aresztowany na sopockim Monciaku. Był poszukiwany za znęcanie się