w

Dziennikarz TVP aresztowany na sopockim Monciaku. Był poszukiwany za znęcanie się

Dziennikarz TVP zatrzymany przez policję. Dokładniej rzecz ujmując mowa o Łukaszu S., który pracuje dla gdańskiego wydziału stacji. W przeszłości mężczyzna miał już do czynienia z policją. Mianowicie został skazany za znęcanie się nad partnerką. Zgodnie z wcześniej zasądzoną karą odsiedzi w areszcie najbliższych 90 dni.

Sponsorowane

Dziennikarz TVP zatrzymany

Łukasz S. związany jest z Telewizją Polską. Mężczyzna ma dość bujną kartotekę. Jak podaje Gazeta Wyborcza, m.in. w lutym 2018 roku usłyszał zarzut urządzania awantury w pociągu. Zaledwie rok później postawiono mu zarzut fizycznego i psychicznego znęcania się nad partnerką. To nie wszystko. W 2018 roku mężczyzna miał złamać nadgarstek 28-letniej kobiecie, z którą mieszkał, razem z jej dzieckiem. Są zasądził karę 90 dni pozbawienia wolności. Jednak dziennikarz się nie stawił i od tamtego czasu był poszukiwany.

hanslegger / Getty Images

Wpadł przez przypadek

Sponsorowane

Okazuje się, że 41-latek wpadł w ręce policji przez zupełny przypadek.

Wobec 41-letniego mieszkańca powiatu wejherowskiego policjanci podjęli interwencję w sobotę późnym wieczorem, gdy zauważyli, że wspólnie z drugą osobą usiłują spożyć alkohol w miejscu niedozwolonym. W wyniku sprawdzenia w policyjnych bazach okazało się, że 41-latek jest poszukiwany i zgodnie z postanowieniem Sądu Rejonowego Gdańsk-Północ w Gdańsku trafił do aresztu celem odbycia zastępczej kary 90 dni pozbawienia wolności za przestępstwo znęcania się nad osobą najbliższą – przekazała w rozmowie z RMF FM Lucyna Rekowska z Komendy Miejskiej Policji w Sopocie.

Dziennikarze RMF FM nieoficjalnie ustalili, że w momencie zatrzymania przez funkcjonariuszy, 41-latek miał powoływać się na swoje szerokie znajomości i wpływy u ludzi zasiadających przy władzy. Jednak policja nie potwierdza ani nie zaprzecza tym doniesieniom.

Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Wojciech Bartman

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

   Sponsorowane

   “Ojczym Kamilka skatowany w więzieniu!”. Film o takim tytule krąży po sieci

   Treść 18+
   Kliknij by zobaczyć wpis

   Króliczki Playboya wyznały, co robił im Hefner. “Czułam się jak kawał mięsa”