w

Odcięła głowę kochankowi i dalej uprawiała seks ze zwłokami. To dopiero początek…

Czyn 25-letniej Taylor Schabusiness przeraża. Kobieta odcięła kochankowi głowę o okaleczyła jego zwłoki. Do brutalnego zabójstwa doszło w 2022 roku w Wisconsin. W środę oskarżona stanęła przed sądem, gdzie zaatakowała własnego obrońcę.

Sponsorowane

Zaatakowała obrońcę przed sądem

Taylor Schabusiness rzuciła się na Quinna Jolly’ego po tym, jak sędzia zdecydował o przesunięciu procesu kobiety o dwa miesiące. W sieci pojawiło się nagranie z sądu. Widać na nim, jak 25-latka na początku spokojnie siedzi w wyznaczonym miejscu tuż przy obrońcy. Jednak gdy sędzia wyznacza datę rozpoczęcia procesu na 15 maja (zamiast pierwotnej daty 6 marca), kobieta rzuca się na prawnika. Mimo kajdanek na rękach usiłowała go uderzyć. Musiał interweniować strażnik, który powalił oskarżoną na ziemię.

Zabiła i rozczłonkowała kochanka

Sponsorowane

Do zabójstwa 25-letniego Shada Thyriona doszło w lutym 2022 roku. Taylor miała odciąć mu głowę podczas uprawiania seksu, a następnie dalej kontynuować czynności seksualne z martwym mężczyzną. Na tym nie poprzestała. W kolejnym kroku okaleczyła zwłoki nożem.

Odciętą głowę i członka wrzuciła do wiadra, a pozostałe części ciała do garnka. Prokurator twierdzi, że miała je znaleźć matka mężczyzny. Oprawczyni została znaleziona przez policję w domu. Była cała pokryta krwią swojej ofiary. Funkcjonariuszom przekazała, że “dobrze się bawili próbując znaleźć wszystkie narządy”.

Nie przyznaje się do winy

25-latka nie przyznaje się do winy, powołując się na chorobę psychiczną. “Oszalałam podczas igraszek”. Z zeznań kobiety wynika, że w dzień zabójstwa spożywała wraz z Thyrionem metamfetaminę. Następnie poszli uprawiać seks. Podczas aktu kobieta miała uznać, że zabije mężczyznę. Usiadła na nim i “czekała, aż umrze”, gdy ten dusił się krwią. “Tak, podobało mi się”.

Niepoczytalna czy jednak świadoma swojego czynu?

Rozprawa kobiety została przeniesiona, ponieważ wniósł o to jej prawnik. Chciał bowiem pozyskać czas, aby w sprawie niepoczytalności oskarżonej mógł wypowiedzieć się ekspert. Lekarz, który badał 25-latkę w 2022 roku uznał, że ta jest zdolna do stawienia się przed sądem. Mimo to obrońca odrzuca tę diagnozę.

Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Darek Kud

Student, pasjonat fotografii i mieszkaniec Rzeszowa od kiedy pamięta ;) Interesuje się życiem miasta a szczególnie jego rozwojem i inwestycjami.

20 komentarze