w

Pitbull rzucił się na 6-latkę. Zmasakrował jej twarz – lekarze założyli 1000 szwów

Mieszkańcy Nowej Anglii w Stanach Zjednoczonych żyją potwornym atakiem pitbulla na 6-letnią Lily Norton. Zwierzę rzuciło się na dziewczynkę w domu jej przyjaciela. Nie miała żadnych szans, była bezbronna. Lekarze ze szpitala, w którym przebywa wyznali, że młoda Amerykanka już nigdy nie będzie mogła się szeroko uśmiechać…

Sponsorowane

6-latka pogryziona przez pitbulla

6-latka trafiła do Szpitala Dziecięcego w Bostonie, gdzie natychmiast zajęli się nią lekarze. Niestety, dziewczynce pochodzącej ze stanu Maine w Nowej Anglii założono około 1000 szwów. Owszem dziewczynka żyje, ale uszczerbek na zdrowiu, jaki postał pozostanie z nią do końca życia.

Do ataku miało dojść, kiedy Lily przebywała w domu swojego przyjaciela. Rodzina chłopca opiekowała się psem sąsiadki. W pewnym momencie ten, kiedy został z nią sam na sam, rzucił się. Dziewczynkę przetransportowano do szpitala. Przeszła tam trwającą prawie 11 godzin operację. Była naprawdę skomplikowana. Lekarze założyli na twarzy dziecka ogromną liczbę szwów od okolicy oczu, aż po podbródek.

(Lily) ma założoną rurkę wspomagającą oddychanie, ale jej stan jest obecnie dobry — powiedziała w rozmowie z lokalnymi mediami, Dorothy Norton, matka dziewczynki.

Sponsorowane

Pitbull, który brutalnie zaatakował dziecko trafił pod opiekę weterynarza. Będzie poddany kilkudniowej obserwacji.

Ruszyła zbiórka

Przyjaciel rodziny Norton założył zbiórkę internetową. Chce w ten sposób wspomóc ich w długiej rehabilitacji, która czeka teraz 6-latkę.

Życie tej biednej, słodkiej dziewczynki zostało zmienione na zawsze. Lekarze twierdzą, że nie będzie w stanie ponownie się uśmiechnąć, ponieważ ma zbyt uszkodzone mięśnie twarzy. (…) Życie jej rodziców także zostało wywrócone do góry nogami. Czeka ich długa walka o zdrowie Lily i częste wizyty w szpitalu.

Prosimy o jakąkolwiek pomoc dla tej rodziny, złagodzi to niektóre wydatki, które ta straszna tragedia postawiła przed nimi.

Cel zbiórki to zebranie 6,5 tys. dolarów, czyli około 29 tys. złotych. Ludzie okazali tak dobre serca i hojność, że wielokrotnie przewyższono zakładaną kwotę.

Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Marek Banaś

9 komentarze

  1. Szkoda dziewczynki,ciekawe czemu w jednym artykule pokazują twarz dziewczynki i jsk były założone szwy,a w następnym już jest zakryte od czego to zależy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

    Sponsorowane

    Był tak napalony, że szantażował 28-latkę. Skończył w szpitalu z odciętym członkiem

    35-latek chciał urozmaić życie erotyczne. Strażacy nie dowierzali w ten przypadek