w

Zmarła tuż po urodzeniu córeczki. Nie zdążyła jej nawet przytulić

Samantha Willis z Irlandii nie zaszczepiła się przeciwko koronawirusowi. Zapłaciła za to najwyższą cenę. Zachorowała na COVID-19 w czasie ciąży. Kobieta była matką czwórki maluchów. Najmłodszego nie zdążyła nawet poznać, ponieważ zmarła. Niedawno odbył się pogrzeb. Szczególnie jedno ze zdjęć z ostatniego pożegnania przykuwa uwagę i łamie serce.

Sponsorowane

Wiadomość o śmierci

Wiadomość o śmierci kobiety ukazała się w serwisie The Sun. Samantha zmarła 20 sierpnia w szpitalu w Derry w Irlandii Północnej, niedługo po urodzeniu najmłodszej córeczki Eviegrace.

Mąż zmarłej wypowiedział się na temat żony. To on ujawnił, że kobieta nie przyjęła szczepionki. Oboje starali się unikać dużych skupisk ludzi, często myć i dezynfekować ręce. Jednak to nie wystarczyło, zarazili się koronawirusem. Kilka dni po pozytywnym wyniku testu stan 35-latki znacznie się pogorszył. Samantha trafiła do szpitala, była w zaawansowanej ciąży.

Zmarła po porodzie najmłodszego dziecka

Sponsorowane

Eviegrace urodziła się w ósmym miesiącu ciąży. Nie poczuła ciepła i bliskości swojej mamy. Nie zdąrzyła też trafić w jej objęcia. Gdy zdecydowano o porodzie, z Samanthą nie było kontaktu. Nie była świadoma tego, co dzieje się wokół niej. O życie kobiety lekarze walczyli przez 16 dni. W tym czasie szpital zezwolił, by mąż czuwał przy swojej ukochanej. Był przy niej, gdy odchodziła.

Zawsze myśleliśmy, że spędzimy razem 40 lub więcej lat. […] Urodziny, komunie, cokolwiek to miało być, to wszystko zostało nam odebrane. […] Mam tylko nadzieję, że wie, co do niej czułem – powiedział Willis

View post on imgur.com

Pogrzeb matki i żony

Tuż po śmierci Samanthy Josh opublikował post na Twitterze. Wzywa w nim wszystkich do szczepienia się.

To jest rzeczywistość, liczby są prawdziwe. Weź szczepionkę, żebyś ty i twoja rodzina nie musieli przechodzić przez to, co ja muszę

Trzy dni temu odbył się pogrzeb 35-latki. Ceremonia pożegnania miała miejsce tuż po chrzcinach córeczki. Dwutygodniową dziewczynkę niesiono tuż za trumną zmarłej mamy. Ten widok wprost łamie serce.

View post on imgur.com

Sponsorowane

Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Marek Banaś

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

   Sponsorowane

   Wyciekły wiadomości Emila Stępnia do innych kobiety. Doda ostrzega dziewczyny

   Uczestniczka Królowych Życia chorowała od lat. “Była taka szaro-żółta”