w

Nietypowe zakończenie “Faktów” TVN. Grzegorz Kajdanowicz czekał aż do ostatniej chwili

Środowe wydanie Faktów TVN zakończyło się w dość nietypowy sposób. Widzowie byli przekonani, że to już koniec i że na ich ekranach pojawią się reklamy, kiedy Grzegorz Kajdanowicz wypowiedział te słowa – “Raz jeszcze dziękujemy, także dziś, że byliście państwo z nami”. Stacja TVN po raz kolejny utarła nosa TVP.

Sponsorowane

Nietypowe zakończenie Faktów

W środę wieczorem program Fakty TVN zakończył się inaczej niż zwykle. Okazuje się, że była to zaplanowana akcja. Program prowadził Grzegorz Kajdanowicz, którego wypowiedziane na koniec słowa miały jasny przekaz. Stacja TVN po już kolejny raz odniosła sukces, o czym świadczą dane. Telewizja Polska może jedynie pomarzyć o przekazaniu widzom takich wiadomości.

Twitter

Na koniec programu informacyjnego Kajdanowicz spojrzał prosto w kamerę i powiedział:

Sponsorowane

Od dawna pierwszy dzień każdego miesiąca to jest ten moment, kiedy możemy powiedzieć o bardzo dobrych wynikach “Faktów” i TVN24 i podziękować państwu.

Fakty TVN liderem wśród programów informacyjnych

Po słowach wypowiedzianych przez prowadzącego, na ekranie pojawił się wykres. Trzy słupki, które kolejno przedstawiały “Fakty”, “Wiadomości” TVP oraz “Wydarzenia” Polsatu. Wyniki badań Nielsen TV Audience Measurement jednoznacznie uplasowały Fakty na szczycie.

Na tym nie koniec. Na ekranach pojawiła się kolejna plansza. Tym razem dotyczyła sukcesu stacji TVN24. TVN pochwalił się całościowym udziałem w rynku stacji informacyjnych. Okazuje się, że w styczniu 2023 roku, TVN24 zajął pozycję lidera, osiągając wynik 4,84 procent. Tym samym wyprzedził znajdujące się na drugim miejscu TVP Info, które odnotowało wynik 4,82 procent. Na trzecim miejscu znalazł się Polsat News z wynikiem zaledwie 1,70 procent.

Liderem wśród portali stacji telewizyjnych jest TVN24. Raz jeszcze dziękujemy, także dziś, że byliście państwo z nami – powiedział Grzegorz Kajdanowicz.

Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Marek Banaś

23 komentarzy

  1. Hołotą jest ten co to pisze i nie umie pisać , PIS to najlepsza rzecz jaka mogła się Polsce i Polakom przydarzyć bo hołotą to jest PO tylko dla Polski szykuję jedzenie robali i chodzenie w jednym ciuszku pani Barbaro.