w

Nie żyje znana i ceniona trenerka personalna. Osierociła 5-letnią córeczkę

Media obiegła smutna informacja. Nie żyje znana trenerka personalna, Wanda Dyrda. Było wiadome, że kobieta cierpi na nowotwór piersi. Jeszcze w lutym tego roku pisała w mediach społecznościowych: “Za mną kolejne tomografie. Czekam na wyniki i start leczenia. Obiecuję wykorzystać każdą daną mi szansę na życie”.

Sponsorowane

Nie żyje Wanda Dyrda

Trenerka personalna z Torunia od dwóch lat zmagała się ze złośliwym nowotworem piersi. Dwa lata temu, w 2021 roku przyjaciele zorganizowali dla niej zbiórkę pieniędzy. Zebrane środki miały pokryć koszty leczenia onkologicznego i zafundować zabieg obustronnej mastektomii i rekonstrukcji piersi.

Wanda przez dwa lata dzielnie walczyła. Do samego końca wierzyła, że uda się jej wyzdrowieć. Miała dla kogo żyć. Osierociła 5-letnią córeczkę, Anielę.

Walczę moi kochani ludzie. Za mną kolejne tomografie. Czekam na wyniki i start leczenia. Chcę już zacząć. Chcę poczuć w sobie lekarstwo na tę okrutną zarazę. Obiecuję wykorzystać każdą daną mi szansę na życie.

Sponsorowane

Choroba postąpiła

Niestety, ale rak to w wielu przypadkach wyrok śmierci. W ostatnich tygodniach Wanda czuła się coraz gorzej. Pojawiły się intensywne bóle głowy i całego ciała. “Najpierw zachciało mu się Wandzinych piersi. Nie pytał. Wziął. Mało mu było. Postanowił wejść do ślicznej Wandzinej głowy. Rozpanoszył się tam. Teraz żąda całego Wandzinego ciała. Wanda walczy, bo Wanda to siłaczka. Ale sama nie wygra. Z nami ma szansę” – pisała w kwietniu Aleksandra Kulczycka Malarstwo.

Trenerka chciała wrócić do zdrowia i do pracy. Nie udało się jej to. Odeszła we wtorek 23 maja we własnym domu. Była otoczona przez bliskich. “Serce mi pękło na pół… ale wiem, że już nie cierpisz. W imieniu mojej przyjaciółki Wandy OGROMNIE DZIĘKUJĘ wszystkim za wsparcie” – napisała instruktorka fitness, Anna Żuchnicka.

Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Olek Żak

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

   Sponsorowane

   3-latka nie dawała żadnych oznak życia. Była uwięziona w nagrzanym samochodzie

   Nietypowe zakończenie “Wiadomości” na TVP. W ostatniej chwili takie oświadczenie