w

Radosław Majdan w żałobie. Odeszła jedna z najważniejszych kobiet w jego życiu

Radosław Majdan w żałobie. Serwis Fakt donosi, że 10 lutego zmarła mama polskiego piłkarza. Pani Halina mieszkała na co dzień w Szczecinie. 72-latka w ostatnim czasie przeszła udar.

Sponsorowane

Nie żyje matka Radosława Majdana

Pani Halina majdan była troskliwą matką i kochającą żoną. Najważniejsza była dla niej rodzina. To właśnie ją stawiała na pierwszym miejscu. Nie posiadała się z radości, kiedy na świat przyszedł jej pierwszy wnuk i prawowity potomek Radka, Henryk.

W 2021 roku Małgorzata Rozenek-Majdan aktywnie relacjonowała w mediach społecznościowych przyjazd mamy męża. “Mama Radzia przyjechała. Henio zachwycony! Babcia nawiozła prezentów, żyć nie umierać. Pozdrawiamy Was po szczecińsku. Heniu od razu pokochał misia od Babci”.

Na Instagramie prezenterka opublikowała nawet zdjęcie z mamą Radzia. Internauci byli zachwyceni.

Sponsorowane

Jakie relacje łączyły Radosława Majdana z matką?

Moja mama jest moim aniołem. Jest wspaniałą, ciepłą osobą. Zawsze mnie wspierała, nawet w najcięższych chwilach. Łączą nas bardzo przyjacielskie relacje. Zawsze usłyszę od niej ciepłe słowo czy radę. Bardzo chce, żebym był szczęśliwy, żebym założył rodzinę, miał wspaniały dom i kochającą żonę — wyznał w 2010 roku, jeszcze zanim związał się z Gosią.

Pogrzeb pani Haliny Majdan odbędzie się 17 lutego w Szczecinie, o godzinie 13:45. W ostatnim czasie kobieta miała problemy zdrowotne, jednak nic nie zapowiadało tragedii. Syn z żoną odwiedzili ją dzień przed śmiercią.

Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Marek Banaś

7 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

    Sponsorowane

    Zygmunt Chajzer zdradził, jaką emeryturę dostaje. Uderzył też w inne gwiazdy

    Niezidentyfikowany obiekt rozbił się na ziemi. Znaleziono jego szczątki