w

Lewy zaczepiony na ulicy przez kibica. Tak odpowiedział na prośbę o autograf

Robert Lewandowski został poproszony przez kibica na ulicy o autograf. Piłkarz fakt faktem podpisał koszulkę, ale zrobił to niechętnie, o czym zresztą poinformował. Wideo ze słowami naszej gwizdy piłki nożnej ukazał się na TikToku.

Sponsorowane

Rok 2022 był naprawdę dobry dla Lewego. Napastnik Barcelony i kapitan polskiej reprezentacji został laureatem nagrody Golden Foot 2022. Okazuje się, że 2023 również zaczął wyśmienicie. Mianowicie w półfinale Superpucharu Hiszpanii trafił do bramki Realu Betis i nie pomylił się w konkursie rzutów karnych. Zobaczymy, być może w tym roku okaże się zwycięzcą, jeśli chodzi o najlepszego sportowca.

Instagram

Robert Lewandowski i prośba o autograf

Lewy znany jest i doceniany nie tylko przez Polaków, ale przez ludzi na całym świecie. W związku ze sławą zaczepiany jest często przez kibiców, którzy proszą o pamiątkowe zdjęcie, albo o autograf. Obecnie piłkarz wraz z rodziną mieszka w Hiszpanii, ponieważ od jakiegoś czasu gra w klubie La Liga Barcelona. Fakt, że zna go większość ludzi na całym świecie, może na dłuższą metę okazać się nieco kłopotliwe i męczące. Lekką irytację piłkarza widać na wideo zamieszczonym na TikToku. Można na nim usłyszeć krótką wymianę zdań:

Sponsorowane

“Panie Robercie, można prosić?” – zaczepił Lewandowskiego jeden z kibiców.

“Znowu? Przestanę wam podpisywać” – odpowiada piłkarz, który ostatecznie daje podpis.

@maticzeka

Robert Lewandowski ✨🔊🔊🔊 #robertlewandowski#lewandowski#rl9#laczynaspilka#barcelona#fcbarcelona#poland#footballtiktok #footballtiktok

♬ KU LO SA (Speed up version) - Oxlade

Wideo ma prawie 2 miliony wyświetleń. Jest chętnie oglądane i komentowane przez internautów. Większość z nich staje po stronie Roberta.

“Ludzie, tu chodzi o to, że ten typ pewnie któryś raz podchodzi z koszulką, żeby ją sprzedać i zgarnąć kasę. Lewy bardzo dobrze mówi”.

“Nie dziwię mu się, idzie z żoną, córki słychać z auta. Rozumiem przed meczami lub po, ale chłop też ma swoje prywatne życie.
Ja tam go rozumiem, ile można”.

Instagram

Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Monika Koba

20 komentarze

  1. No tak przecierz za autografy nie płacą A tak poważnie gwiazdozy kiedy mu się podoba a jak jest zmęczony tą popularnością to niech zakonczy karierę i otworzy np piekarnie nikt mu dupy nie będzie zawracał prośbą o autograf