w

Nie żyje aktor znany z serialu “Breaking Bad”. Odszedł nagle i niespodziewanie

Media obiegła smutna informacja, nie żyje aktor znany z serialu “Breaking Bad”, Mike Batayeh. 52-latek w kultowej produkcji zagrał Dennisa Markowskiego. Rodzina podzieliła się wiadomością, że była to niespodziewana i nagła śmierć.

Sponsorowane

Nie żyje aktor “Breaking Bad”, Mike Batayeh

Mike Batayeh był amerykańskim aktorem jordańskiego pochodzenia. Zasłynął z roli Dennisa Markowskiego w serialu “Breaking Bad”. Bliscy 52-latka wydali specjalne oświadczenie. Poinformowali w nim, że śmierć aktora była nagła, bowiem doszło do zawału w dniu 1 czerwca.

Z ciężkim sercem ogłaszamy nagłe odejściu naszego drogiego brata, Michaela Batayeha, który zmarł niespodziewanie na rozległy atak serca w swoim domu – poinformowała siostra aktora, Ida Vergollo.

Aktor wystąpił w wielu znanych produkcjach, takich jak: „Wszyscy kochają Raymonda”, „The Shield: Świat glin”, „Uśpiona komórka”, „Touch”, czy „Breaking Bad”. Jednak prawdziwą sławę przyniosła mu epizodyczna rola Dennisa w tej ostatniej produkcji. Wcielił się w rolę kierownika pralni samoobsługowej, która była pewnego rodzaju przykrywką dla ukrytego laboratorium metamfetaminy. Poza serialami wystąpił również w kilku filmach, jak np. „Nie zadzieraj z fryzjerem” czy “Detroit Unleaded”

Sponsorowane

Rodzina pogrążona jest w żałobie

Będzie go bardzo brakowało tym wszystkim, którzy go kochali i cenili jego umiejętność rozbawiania innych.

W mediach społecznościowych fani i koledzy po fachu przekazują bliskim liczne kondolencje. Pogrzeb aktora ma się odbyć już za kilka dni, 16 czerwca w Plymouth w stanie Michigan.

Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Darek Kud

Student, pasjonat fotografii i mieszkaniec Rzeszowa od kiedy pamięta ;) Interesuje się życiem miasta a szczególnie jego rozwojem i inwestycjami.

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

   Sponsorowane

   Brutalny atak na plaży. Czwórka migrantów usiłowała zgwałci bezbronną 17-latkę

   Rywalka Świątek na odważnych zdjęciach. 25-latka nie wstydzi się pokazywać ciała