w

Rywalka Świątek na odważnych zdjęciach. 25-latka nie wstydzi się pokazywać ciała

Aryna Sabalenka to dobrze znana w świecie sportu białoruska tenisistka. Triumfatorka Australian Open 2023 w grze pojedynczej, US Open 2019 i Australian Open 2021 w grze podwójnej, reprezentantka kraju w rozgrywkach Pucharu Federacji. Poza tenisem jak się okazuje, lubi również pozować przed obiektywem. Przekonać się o tym można odwiedzając chociażby jej profil na Instagramie.

Sponsorowane

Rywalka Igi Świątek

Choć ma zaledwie 25 lat już wiele osiągnęła w świecie sportu. Znajduje się obecnie pierwsze miejsce w rankingu WTA ex aequo z naszą rodaczką, Igą Świątek. Polka wywalczyła sobie pierwsze miejsce po zwycięstwie w tegorocznym turnieju Roland Garros w Paryżu, który miał miejsce w miniony weekend.

Białoruska tenisistka może pochwalić się nie tylko świetną grą na korcie, ale również niesamowitym ciałem. Dziewczyna od najmłodszych lat była trenowana na zawodniczkę. Jej sylwetka jest nawet nie tyle szczupła, co wysportowana. Nie brakuje jej też kobiecych krągłości.

Sesje zdjęciowe Aryny Sabalenko

Sponsorowane

O młodej kobiecie zrobiło się ostatnio głośno ze względu na jej narodowość. Wiele osób zastanawiało się, czy tenisistka wspiera wojnę i działania Łukaszenki. Początkowo zawodniczka czuła się urażona tego typu pytaniami. Jednak w końcu oświadczyła, że nie popiera ani wojny, ani dyktatora.

W ostatnim czasie Aryna skupia się na swoich osiągnięciach w świecie sportu. Ale zaglądając na jej Instagram, można znaleźć na nim nie tylko zdjęcia ukazujące jej życie zawodowe, ale również prywatne. 25-latka jest niesamowicie fotogeniczna. Niejednokrotnie brała udział w różnych sesjach fotograficznych. Co ciekawe, zdarzyły się również takie, w których odsłoniła nieco więcej ciała. Zachowała przy tym nutkę tajemniczości, zmysłowości i kobiecości. Coś pięknego!

Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Wojciech Bartman

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

   Sponsorowane

   Nie żyje aktor znany z serialu “Breaking Bad”. Odszedł nagle i niespodziewanie

   Jaka niespodzianka na rocznicę ślubu?