w ,

Nie żyje 3-letnia dziewczynka, którą matka za karę polewała zimną wodą

Tragedia miała miejsce w piątek, 19 lutego w godzinach wieczornych w jednym z mieszkań w Kłodzku. Matka za karę polewała swoją 3-letnią córkę zimną wodą. Prawdopodobnie doszło do wyziębienia organizmu – dziecko zasłabło i straciło przytomność. Mimo reanimacji, dziewczynka zmarła. Matka dziecka już usłyszała zarzuty.

Sponsorowane

Z doniesień serwisu 24klodzko.pl wynika, że do tragedii doszło w zeszły piątek, jednak dopiero teraz tragiczne fakty wychodzą na światło dzienne. Matka chciała wymierzyć karę swojemu dziecku za zmoczenie się w łóżku, dlatego przez kilka minut polewała córką zimną wodą. Niestety ta kilkuminutowa ekspozycja 3-latki na chłód sprawiła, że doszło do wyziębienia organizmu. Zgodnie z relacji 24klodzko.pl dziewczynka wymiotowała i zesłabła. Wtedy na miejsce wezwano Pogotowie Ratunkowe.

Mimo podjętej reanimacji nie udało się uratować życia 3-letniej dziewczynki.

Ze wstępnych czynności procesowych ustalono, że takie zachowanie matki nie było pierwszy raz, dlatego też wczoraj prokurator przedstawił matce dziecka zarzut znęcania się nad dziewczynką ze szczególnym okrucieństwem i jednocześnie doprowadzenia do nieumyślnego spowodowania zgonu.

– w rozmowie z 24klodzko.pl mówi prokurator rejonowy, Jan Sałacki.

Sąd postanowił zatrzymać podejrzaną na okres jednego miesiąca pod zarzutem znęcania się nad dzieckiem. Podobny zarzut usłyszał konkubent kobiety, który zamieszkiwał razem z nią – otrzymał dozór policyjny. 30-letnia matka ma jeszcze dwie córki – 10-letnią i młodszą w wieku 10 miesięcy.

Sponsorowane
Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Diana Mołek

Pasjonatka podróżowania, nałogowa internautka i zakochana w kotach

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

   Sponsorowane

   23-letnia mama jedenastu dzieci chce mieć 100 kolejnych(!)

   22-latka chce mieć jak największe usta i biust. Chce być znana na całym świecie