w ,

22-latka chce mieć jak największe usta i biust. Chce być znana na całym świecie

Dwudziestodwuletnia Andrea Ivanova na oczach swoich bliskich zmienia się nie do poznania. Na początku chciała wyglądać jak Barbie, ale po 21 zastrzykach w usta jej przemiana wymknęła się spod kontroli.

Sponsorowane

Bułgarka Andrea Ivanova przekracza wszelkie granice. Powiększała usta tak wiele razy, że obecnie nie może uniknąć negatywnych komentatrzy na temat swojego wyglądu. “Schrzaniłaś to, a jesteś tak młoda! Ehhh, obrzydliwe!” – piszą do niej ludzie.

Ivanova 3 lata temu rzuciła się w wir transformacji ponieważ postanowiła, że stanie się sławna. Twierdzi, że odniosła sukces, a obecnie jest „znana na całym świecie” . Na Instagramie ma ponad 72 000 fanów i regularnie wrzuca tam nowe zdjęcia.

W ciągu ostatniego roku jej usta były powiększane 15 razy mimo, że lekarze zalecają aby nie przekraczać 6 zastrzyków na 12 miesięcy. Z tych względów Ivanova ma teraz problemy z jedzeniem.

Wygląda na to, że problemy z jedzeniem nie są dla niej przeszkodą, bo ostatnio Andrea powiększyła swoje piersi. Z rozmiaru miseczek C “przeszła” na rozmiar E. Operacja plastyczna kosztowała ją prwie 15 tysięcy złotych i jest z niej niezwykle zadowolona.

Sponsorowane

Według niej rozmiar piersi odzwierciedla kobiecą urodę.

Co sądzisz o transformacji Andrei?

Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Diana Mołek

Pasjonatka podróżowania, nałogowa internautka i zakochana w kotach

373 komentarzy