w ,

23-letnia mama jedenastu dzieci chce mieć 100 kolejnych(!)

instagram.com / batumi_mama

Christina Ozturk z Gruzji ma zaledwie 23 lata a dzięki pomocy matek zastępczych ma już jedenaścioro dzieci. W przyszłości chciałaby mieć w sumie 105 dzieci.

Sponsorowane

To, że Christina Ozturk kocha swoje dzieci jest jasne – widać to po jej profilu na Instagramie. Christina publikuje zdjęcia swoich pociech w przeróżnych sytuacjach życia codziennego. Na jednym z nich 23-latka leży w kręgu ze swoimi jedenastoma potomkami. 

Większość z nich jest dość mała ponieważ prawie wszystkie są w podobnym wieku. Wyjątkiem jest Vika, która jest pierworodną córką Christiny i jej męża, gruzińskiego przedsiębiorcy hotelarskiego. Pozostałe dzieci przyszły na świat nieco później dzięki matkom zastępczym.

Sponsorowane

Dziesięć z jedenastu dzieci urodziło się przy pomocy matek zastępczych

W Gruzji surogacja jest legalna o ile genetyczni rodzice są heteroseksualni i żonaci. Wyjątek stanowi sytuacja, w której kobieta nie może mieć dzieci sama – wówczas można skorzystać z usług surogatki.

Para nie poznała zastępczych matek swoich dzieci. „Nie mamy z nimi bezpośredniego kontaktu, aby uniknąć problemów po ciąży” – powiedziała 23-latka w rozmowie z Unilad.

Za zastępczą ciążę każdego z ich dzieci para płaci 8 000 euro. Na szczęście nie brakuje im pieniędzy, ponieważ mąż Christiny, Galip Ozturk, jest właścicielem kilku hoteli.

Christina chce więcej dzieci od matek zastępczych

23-latka przyznała, że opiekowanie się tak dużą liczbą dzieci jest dla niej o wiele trudniejsze niż się spodziewała. Niemniej jednak chcą mieć więcej dzieci. Dużo więcej! Christina na Instagramie napisała, że chce mieć „łącznie 105 dzieci”. 

Sponsorowane

Nie mówimy jeszcze o ostatecznej liczbie. Na wszystko jest czas.

– mówi Christina

Zanim jednak zdecydują się na kolejne pociechy, chcą aby obecne nieco podrosły.

Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Diana Mołek

Pasjonatka podróżowania, nałogowa internautka i zakochana w kotach

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

   Sponsorowane

   Ojciec Tadeusz Rydzyk stanie przed sądem. Sprawa czeka na wyznaczenie terminu

   Nie żyje 3-letnia dziewczynka, którą matka za karę polewała zimną wodą