w

Szokujący incydent w katolickiej szkole. Nauczycielka rzuca 9-latką o podłogę

Zawód nauczyciela wymaga od człowieka przede wszystkim dużej cierpliwości, wyrozumiałości, a także chęci nauczania i przekazywania wiedzy innym. Szczególnie, jeśli pracuje się z dziećmi. Niestety, zachowanie nauczycielki ze szkoły dla głuchych w St. Rita w Ohio jest zaprzeczenie wszystkich tych cech. Kobieta dosłownie rzuciła 9-letnią uczennicą o podłogę. Całą sytuację nagrały kamery szkolnego monitoringu.

Sponsorowane

Matce dziewczynki przekazano, że miał miejsce “drobny incydent”. Wideo opublikowane w sieci wskazuje jednak na coś zupełnie innego. Archidiecezja, której podlega szkoła, natychmiast skierowała nauczycielkę na urlop. W sprawie prowadzone jest dochodzenie.

Nauczycielka rzuciła uczniem o podłogę

Szkoła katolicka dla dzieci głuchych, w której doszło do incydentu, działa w niewielkiej miejscowości Evendale od 1915 roku. Do tej pory cieszyła się dobrą opinią. Ale nagranie, które pojawiło się w internecie z pewnością to zmieni. Widać na nim szokujące zachowanie jednej z nauczycielek. Kobieta w pewnym momencie podnosi 9-letnią dziewczynkę, przechodzi kilka metrów i z impetem rzuca dziecko na podłogę. Niestety wideo zacina się dokładnie w momencie prawdopodobnego rzutu. Ale nie trudno się domyślać, skoro uczennica w jednej sekundzie jest niesiona przez kobietę, a w kolejnej leży na podłodze.

Sponsorowane

9-letnia dziewczynka z nagrania jest głuchoniema. Po powrocie ze szkoły opowiedziała mamie za pomocą języka migowego, co stało się tego dnia w szkole. Alexys Wells niezwłocznie skontaktowała się ze szkołą. Twierdzi, że dyrekcja placówki potraktowała ją niepoważnie. Tłumaczono, że miał miejsce tylko drobny incydent.

Czy zostaną wyciągnięte konsekwencje z tego zajścia?

Nie wiadomo, w jaki sposób nagranie ze szkolnego korytarza trafiło w ręce matki. Jednak kobieta nie wahała się ani chwili i opublikowała je w internecie. Poinformowała również, że dziewczynkę naucza obecnie inny nauczyciel, a pani Cathy Girard przebywa na urlopie. Rozwiązaniem sprawy zajmuje się archidiecezja Cinncinati, której podlega szkoła.

Incydent z udziałem nauczyciela miał miejsce w tym tygodniu w St. Rita School. Został zgłoszony do lokalnych organów ścigania. W tej chwili sprawa jest nadal badana – podano w oficjalnym oświadczeniu.

Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Paweł Markiewicz

14 komentarze

  1. Szatan ja opentał hahah . Z nadmiaru duchowości. No nie żarcik, Tak naprawdę nie powinno się to zdarzyć. Musiała mieć dużo sił by 9latke dźwignąć i rzucić nią. Przykre . Współczuję.