w

Anna Mucha dostała zakaz wjazdu do USA. Sama się wygadała, będąc pod wpływem alkoholu

Anna Mucha otrzymała zakaz wjazdu do USA. W ostatnim czasie polska aktorka wraz z partnerem, Jakubem Wonsem ruszyła ku przygodzie. Najpierw odwiedzili Stany Zjednoczone, a następnie Kubę. W mediach społecznościowych Ani można podziwiać liczne zdjęcia z tej podróży. Jednak w najbliższym czasie 42-latka ponownie tam nie wjedzie. Dlaczego? Co takiego się stało?

Sponsorowane
Instagram

Anna Mucha ma zakaz wjazdu do USA

Na profilu Muchy w mediach społecznościowych pojawiło się niecodzienne nagranie. Niecodzienne, ponieważ autorka była wstawiona. Czegoś takiego po Ani nie spodziewali się fani. Wiadomo, że alkohol jest dla ludzi, jednak czy to aby na pewno dobry pomysł, by pod jego wpływem nagrywać filmiki i wrzucać do sieci? Szczególnie, gdy jest się osobą publiczną.

Instagram

Sponsorowane

Odważę się. Doczekaliśmy się tego momentu, że nie jestem trzeźwa, ale to nie zmienia postaci rzeczy, że jestem szalenie ciekawa tego, a to jest cudowne, bo oni to będą oglądać rano. Wspaniałe! Ja będę nietrzeźwa na tym filmiku, a oni będą wstawali. Jaki jest jutro, dzisiaj dzień? Oni już będą do pracy wstawać – powiedziała na samym początku Mucha.

Instagram

42-latka po powrocie do Polski dołączyła do live’a Barbary Kurdej-Szatan i prosto z wanny zdradziła, co takiego się wydarzyło.

Wróciłam. Ale z przygodami. No wiesz… Jak rozumiesz, że tak powiem, wjeżdżasz na Kubę, to później trudno z niej wyjechać (…) Było cudownie i będę wrzucała jeszcze mnóstwo tych zdjęć. Hawana jest wspaniała, ale trzeba się liczyć z tym, że jest różnorodna i mogą być problemy z powrotem, jeśli chodzi o powrót do np. Stanów.

Instagram

Z ust zmartwionej Basi padło pytanie, czy chcieli ich tam uwięzić. Na co aktorka opowiedziała, że nie. Jednak takie są przepisy. Przez dwa lata po wizycie na Kubie nie można wjeżdżać do Stanów Zjednoczonych.

Oj, mamy tylko zakaz wjazdu do Stanów, ale to taki drobiazg. Przez następne dwa lata, ale nie bądźmy drobiazgowi – śmiała się Anna Mucha.

Sponsorowane
Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Wojciech Bartman

28 komentarze