w

Modelka rok temu zaginęła w Nowym Jorku. Teraz znaleziono ją… w brazylijskich slumsach

Ostatni raz widziano ją w czerwcu 2019 roku w Nowym Jorku. Kobieta od tego czasu “wyparowała”. Eloisa Pinto Fontes zaginęła bez śladu, a wszelkie próby kontaktu z modelką były bezskuteczne. Minęło prawie 1,5 roku poszukiwań, a kobieta przez przypadek znaleziona została w… Brazylii.

Sponsorowane

Była zdezorientowana i zachowywała się jak paranoiczka.

– pisze prasa.

Brazylijska modelka, która kiedyś pojawiła się na okładkach Elle, Grazii i Glamour, została znaleziona samotna i zdezorientowana w slumsach Rio De Janeiro rok po zaginięciu w Nowym Jorku.

globo.com

Znalazła ją lokalna straż sąsiedzka, która została poinformowana o nieznanej kobiecie, która błąkała się przez 2 dni po faweli Morro do Cantagalo. Kobieta była zdezorientowana i bosa. Nie chciała rozmawiać z funkcjonariuszami, ponieważ bała się, że mogą chcieć ją okraść.

Sponsorowane

Media podają, że Eloisa miała przy sobie mały plecak. Nosiła w nim dokumenty, które potwierdzały jej międzynarodowe kontrakty modowe i zdjęcia z sesji, w których brała udział. Właśnie te materiały pozwoliły ustalić tożsamość modelki.

joymgmt.com

Na łamach Daily Mail możemy przeczytać, że kobieta wcale nie zaginęła a przeprowadziła się do Rio de Janeiro w styczniu 2020 roku nie informując o tym rodziny. Początkowo Eloisa miała mieszkać u przyjaciółki, jednak poznała mężczyznę, u którego zamieszkała. Romans nie trwał jednak długo – para rozstała się po około czterech miesiącach. Właśnie od momentu rozstania do chwili odnalezienia kobiety w faveli jej losy są owiane tajemnicą. Modelka nie potrafi powiedzieć co się wtedy działo.

globo.com

Brazylijskie media donoszą, że Eloisa została zakwaterowana pod opieką lekarzy w instytucie psychiatrycznym. Jej matka została poinformowana o odnalezieniu i udała się do Rio De Janeiro aby zaopiekować się córką.

Okazuje się, że takie zniknięcie bez słowa zdarzyło się kobiecie nie pierwszy raz. Początkiem 2019 roku Eloisa zaginęła w Nowym Jorku. Odnaleziono ją po 5 dniach w miejscu oddalonym pół godziny jazdy samochodem od miasta. Modelka nie potrafiła wyjaśnić skąd się tam wzięła.

Był to kulminacyjny moment w jej modowej karierze. Straciła kontrakty, rozpadło się też jej małżeństwo z Andre Birleanu – 42-letnim modelem pochodzenia rosyjsko-rumuńskiego.

Sponsorowane
Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Iza Sucha

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

   Sponsorowane

   Zmarł 31-letni nauczyciel języka polskiego. Był zarażony koronawirusem?

   Maseczki są obowiązkowe na weselach! Tak wynika z rozporządzenia Ministerstwa Zdrowia