w

Tak wygląda mieszkanie Koroniewskiej i Dowbora. “Przygnębiający widok”

Mieszkanie Joanny Koroniewskiej i Macieja Dowbora jest już w finalnym etapie remontu. Para zakupiła nieruchomość w 2021 roku na jednym z warszawskich osiedli. W mediach społecznościowych można uchylają nieco rąbka tajemnicy, jak wygląda wnętrze. Najbardziej wzrok przyciąga kuchnia i salon.

Sponsorowane

Małżeństwo informowało, że jeden z ważniejszych etapów remontu zakończył się jeszcze przed świętami Bożego Narodzenia. W związku z tym na Instagramie pokazali, jak prezentuje się salon i kuchnia. Pod postem pojawiła się lawina komentarzy. Jedni nie szczędzili słów zachwytu, z kolei inni krytykowali… Ile ludzi, tyle opinii i trzeba się do tego przyzwyczaić. Jedno jest pewne, wnętrze mieszkania Dowborów jest jasne i eleganckie.

Instagram

Mieszkanie Koroniewskiej i Dowbora

Nieruchomość została zakupiona przez parę już w 2021 roku. Jeśli chodzi o wnętrze, w salonie znajdziemy wiele ciekawych i nowoczesnych rozwiązań. Uwagę szczególnie przyciąga nietypowe oświetlenie. Asia nie kryje, że już jest zakochana w otoczeniu.

Sponsorowane

Gdybym nie była tym, kim jestem, to na pewno byłabym projektantką wnętrz. Jestem fanką designu i oszalałam na punkcie lamp (…). Powiem szczerze, że nie wyobrażam sobie w tym salonie niczego innego. Z jednej strony są elementem dekoracyjnym, a z drugiej nie przytłaczają wnętrza.

Instagram

Jak fani komentują metamorfozę pomieszczeń?

“Kosmos!”

“Wspaniale wyglądają i lampy i całe wnętrze, coś pięknego”

“Trochę jak w kościele. Przygnębiające pomieszczenie”

“Czułabym się jak na klatce schodowej”

Instagram

Dowborowie poza salonem pokazali też, jak wygląda kuchni. Są zachwyceni z efektu końcowego. Pomieszczenia są przestronne, pełne naturalnego światła, a elegancki design mebli zdaje się być zwieńczeniem.

“Piękne lampy, współczuję temu, kto będzie dbał o ich czystość 😜”

“Sztos! Tylko jak coś takiego z kurzu oczyścić?”

Sponsorowane

Instagram

Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Maks Kurcz

8 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

    Sponsorowane

    Taką kwotę otrzymuje Krystyna Pawłowicz w ramach emerytury

    Ta złotówka wyprodukowana w 1957 roku jest warta krocie. Polacy na nią polują