w

Tak mieszka Anita Werner. Co niektórzy mogą być zaskoczeni wystrojem

Anita Werner to główna prowadząca program informacyjny Fakty, w stacji TVN. 43-latka poza telewizją chętnie udziela się również w mediach społecznościowych. To właśnie tam pokazuje swoje życie codzienne. Między innymi na niektórych zdjęciach uchyla rąbka tajemnicy pokazując, jak mieszka.

Sponsorowane

Mieszkanie Anity Werner

Prezenterka od 2018 roku jest w szczęśliwym związku z Michałem Kołodziejczykiem. Para mieszka w nowoczesnym apartamencie. Od czasu do czasu pokazują fragmenty mieszkania. Wiele wskazuje na to, że jest ono dość przestronne i jasne. W oczy rzucają się białe ściany. Tuż przy wejściu, w korytarzu stoi duża, biała szafa, a naprzeciwko niej komoda. Na ścianie wisi za to wielkie lustro.

Instagram

Instagram

Sponsorowane

Jasne, przestronne wnętrza

Kolejną charakterystyczną rzeczą w mieszkaniu prezenterki są bez wątpienia obrazy. Dodają jasnym i stonowanym wnętrzom nieco koloru. Podobnie jak ciemne zasłony odznaczające się na tle białych ścian. Trudno nie zauważyć również sporej kolekcji książek, od których aż uginają się półki. Widać, że to mieszkanie, w którym żyje się na co dzień. Świadczą o tym chociażby magnesy na lodówce, czy liczne medale.

Instagram
Instagram
Instagram

Nie pokazała jednak wszystkiego

Jeśli chodzi o sypialnię, pozostała ona tajemnicą Anity i Michała. W całym mieszkaniu dominuje drewniany parkiet, które jest wisienką na torcie i pięknym zwieńczeniem całości. Para celowo nie pokazuje całych wnętrz, tylko fragmenty niektórych pokoi. To całkiem normalne, że pragną zachować dla siebie całościowy wygląd i wystrój domu – miejsca, które dla każdego z nas powinno być azylem.

Instagram
Sponsorowane
Instagram

Instagram

Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Diana Mołek

Pasjonatka podróżowania, nałogowa internautka i zakochana w kotach

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

   Sponsorowane

   W czasie mszy 16-latek wyszeptał kilka słów ojcu. Potem upadł na podłogę…

   Wiemy kto będzie reprezentował nas na Eurowizji 2022!