w

Ciało Mateusza Murańskiego znalezione w domu. Prokuratura wkroczyła do akcji

Mateusz Murański nie żyje. To jeden z najbardziej znanych polskich freak fighterów. Mężczyzna w czasie swojego życia zagrał w kilku filmach i serialach. Sławę przyniosła mu szczególnie rola w paradokumencie – “Lombard. Życie pod zastaw”. Warto również wspomnieć o jego roli w nominowanym do Oscara filmie Jerzego Skolimowskiego “IO”. Mateusz zmarł w wieku zaledwie 29 lat. Sprawę jego śmierci bada gdańska prokuratura.

Sponsorowane

Kim był i czym się zajmował?

Murański urodził się w Wałczu, w województwie zachodniopomorskim. Ukończył Szkołę Aktorstwa i Musicalu we Wrocławiu. Życie zawodowe w dużej części wiązał ze swoim wykształceniem. Mianowicie wystąpił w kilku znanych serialach, takich jak: “Na sygnale”, “Echo serca”, czy “Ojciec Mateusz”. Jednak największą sławę i rozpoznawalność przyniosła mu rola Adriana “Adka” Barskiego w “Lombard. Życie pod zastaw”.

Sponsorowane

Mateusz Murański nie żyje

Niedawno przeprowadził się do Gdyni, gdzie kupił dom w dość prestiżowej dzielnicy. To właśnie w nim znaleziono zwłoki 29-latka. Z nieoficjalnych informacji, które udało się pozyskać dziennikarzom Faktu wynika, że ciało Mateusza znalazł jego ojciec. Mężczyzna nie mógł dodzwonić się do syna. Nie dawało mu to spokoju i pojechał do jego domu.

Otrzymaliśmy zgłoszenie ujawnienia zwłok w mieszkaniu, ujawnienia dokonał członek rodziny, który nie mógł się skontaktować z mężczyzną, na miejscu prowadzone były czynności z udziałem prokuratora i biegłego lekarza. Na miejscu nie stwierdzono, by do śmierci przyczyniły się osoby trzecie – powiedziała prok. Grażyna Wawryniuk, rzeczniczka Prokuratury Okręgowej w Gdańsku.

Wiele osób zastanawia się, co było przyczyną śmierci Mateusza Murańskiego. Internet aż roi się od tego typu pytań. Fani wciąż nie dowierzają, że mający zaledwie 29 lat mężczyzna tak po prostu zmarł. Póki co pozostaje nam tylko czekać na wyniki sekcji zwłok.

Odpowiedź na to pytanie da sekcja zwłok. Kiedy zostanie przeprowadzona, na to pytanie nie znamy jeszcze odpowiedzi, biegli mają swoje terminy, ale w jutro taką informację zapewne podamy – dodała prokurator.

Sponsorowane
Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Aleksandra Gwóźdź

16 komentarze

  1. Był jaki był. Nikt go nie lubił za jego odpały na fame mma. Fajnie się go poznało na ekranie Lombardu. Wdłg mnie naturalnie się zachowywał i śmiać się można było. Jak wstapił do tej pojebanej federacji to zmieniłem zdanie o nim. Tylko wdgł mnie to winny jest jego ojciec, który sam się ośmiesza i próbuje robić z siebie wielkiego fightera. Smutna prawda, szkoda tego chłopaka… Synek nie wytrzymał hejtu internetowców, którzy są mądrzy tylko w internecie, a tak większość tych buraków bała by mu się to powiedzieć to w oczy. Teraz cierpią rodzice i rodzina. Nauczka? Chyba za późno… Niech Ci chlopie będzie teraz lepiej

  2. Mięśnie napewno zrobil na kurczaku i ryżu:).Gdyby był naukowcem, pomagał ludziom to można o nim pisać.W internetach trzeba robić z siebie głupka żeby być fajnym i wzorcem dla młodych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

    Sponsorowane