w

Wydano list gończy za 17-letnim Konradem K. Dopuścił się makabrycznego czynu

17-letni Konrad K. jest poszukiwany listem gończym, wystawionym przez Prokuraturę Rejonową w Ostrowi Mazowieckiej. Co takiego uczynił nastolatek, że jest poszukiwany przez funkcjonariuszy w całej Polsce?

Sponsorowane

Śmiertelne potrącenie

Do śmiertelnego zdarzenia z udziałem 17-latka doszło 16 lipca bieżącego roku. We wsi Trynosy-Osiedle w województwie mazowieckim Konrad K. poruszając się na motocyklu uderzył w dwie nastolatki stojące na poboczu. Niestety, ale jedna z dziewczyn, 17-letnia Natalia K. zginęła na miejscu zdarzenia. Druga z dziewczyn została poważnie ranna i natychmiast przetransportowana do szpitala.

W wypadku drogowym ranny został również motocyklista. Konrad K. z obrażeniami trafił do karetki. To właśnie z tego miejsca nagrał filmik, który później zamieścił w mediach społecznościowych z opisem “tak się kończą balety” i uśmiechniętymi emoji.

List gończy za 17-letnim Konradem K.

Sponsorowane

17-latek odmówił policji wykonania badania alkomatem. W szpitalu pobrano mu krew do badań na zawartość alkoholu i innych substancji psychoaktywnych. Okazało się, że chłopak był pijany. Co więcej, nie posiadał uprawnień na prowadzenie motocykla.

Dwa dni po śmiertelnym wypadku sprawca usłyszał zarzut spowodowania wypadku drogowego ze skutkiem śmiertelnym, będąc pod wpływem alkoholu, połączonego jeszcze z ucieczką z miejsca zdarzenia. Jednak Sąd Rejonowy w Ostrowi Mazowieckiej nie podjął decyzji o aresztowaniu 17-latka. Objęto go jedynie dozorem policyjnym.

Inne zdanie w sprawie miał Sąd Rejonowy w Ostrołęce. Wydał decyzję o tymczasowym areszcie 17-latka. Ale w między czasie Konrad K. zdążył już uciec. Wówczas na stronie Prokuratury Rejonowej w Ostrowi Mazowieckiej opublikowano list gończy.

Facebook

Konrad K. jest poszukiwany listem gończym przez Prokuraturę Rejonową w Ostrowi Mazowieckiej. Urodzony: 2 października 2003 r., Ostrów Mazowiecka, obywatelstwo: polskie. Zawód: brak danych. Kwalifikacja prawna czynu: art. 177 § 2 kk w zb. z art. 177§1 kk w zw. z art. 11§ 2 kk. Ostatni adres zamieszkania: 07-311 Wąsewo; Rząśnik-Majdan. Imię ojca: Norbert.

Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Diana Mołek

Pasjonatka podróżowania, nałogowa internautka i zakochana w kotach

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

   Sponsorowane

   Dziewczynki w wieku 8-12 lat mają prasowane piersi. “Nie wolno nam zapłakać”

   Nietypowe zachowanie księżnej Kate w stosunku do Karola. Fotoreporterzy zdziwieni