w

Nietypowe zachowanie księżnej Kate w stosunku do Karola. Fotoreporterzy zdziwieni

Nie od dziś wiadomo, że księżna Kate – żona księcia Williama – i jej teść, książę Karol, bardzo się lubią. Sztywne zasady obowiązujące rodzinę królewską nie pozwalają jednak okazywać sobie zbyt dużej sympatii w miejscach publicznych. Zwłaszcza królowa Elżbieta II zwraca na to baczną uwagę. W czasie światowej premiery kolejnej części przygód Jamesa Bonda księżna Kate i książę Karol przywitali się jednak niezwykle wylewnie. Przykuli więc uwagę mediów nie tylko swoimi perfekcyjnymi strojami, ale i zachowaniem.

Sponsorowane
Instagram

Czułe powitanie na premierze

Księżna Kate na premierze filmu “Nie czas umierać” po prostu olśniewała! Jej złota, elegancka kreacja do ziemi zachwyciła wiele osób. Wszyscy byli pod wrażeniem księżnej, która prezentowała się doskonale na wydarzeniu odbywającym się w londyńskim Royal Albert Hall. Księżna Kate i książę William przybyli na premierę pierwsi. Po chwili na wydarzenie przybył też pierwszy w kolejce do tronu brytyjskiego, książę Karol, razem ze swoją żoną, księżną Camillą. Fotoreporterzy wykonali mnóstwo zdjęć – zdołali więc także uchwycić czułe powitanie księcia Karola z synową. Uścisnęli się i pocałowali w policzek.

Instagram

Sponsorowane

Zasada braku kontaktu w czasie publicznych wystąpień

W powitaniu księcia Karola i księżnej Kate nie byłoby zapewne nic dziwnego, gdyby nie zasada braku kontaktu fizycznego w trakcie wystąpień publicznych, obowiązująca członków rodziny królewskiej. Zwłaszcza królowa Elżbieta II dba o przestrzeganie protokołu. Możliwy jest wyłącznie uścisk dłoni z monarchinią – i tylko wówczas, gdy sama wyjdzie z taką inicjatywą. Księżna Kate jest mocno związana ze swoimi rodzicami i dbała o stworzenie podobnych, ciepłych relacji z rodziną swojego męża. Zapewne dlatego ciepłe powitanie na premierze najnowszego filmu o Jamesie Bondzie wydało im się czymś naturalnym.

Instagram

Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Diana Mołek

Pasjonatka podróżowania, nałogowa internautka i zakochana w kotach

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

   Sponsorowane

   Wydano list gończy za 17-letnim Konradem K. Dopuścił się makabrycznego czynu

   Magda Gessler bez stanika! O tym zdjęciu mówią już wszyscy!