w

Rodzice odkryli w pokoju 5-latki rysunki. Przedstawiały przerażające sceny

Nikt nie wiedział o tym, że ksiądz gwałcił 5-latkę z Montes Claros w Brazylii. Dziewczynka cierpiała, nic nie mówiąc o tym nikomu. Jednak po czasie prawda ujrzała światło dzienne. Wszystko za sprawą rysunków dziecka, które przedstawiały niepokojące sceny. Dzięki nim rodzice zrozumieli, co się dzieje.

Sponsorowane

Wizyty u psychologa

Do tych wstrząsających wydarzeń doszło w Brazylii, w 2016 roku. Rodzice na początku spostrzegli, że ich 5-letnia córka zachowuje się inaczej niż zwykle. Stała się bardziej wycofana, zamknięta w sobie i smutna. Nie chciała już spędzać czasu w towarzystwie innych dzieci. Co więcej, mówiła otwarcie o tym, że nie chce już chodzić na lekcje języka angielskiego. Mimo że wcześniej sprawiały jej ogromną radość.

View post on imgur.com

Matka z ojcem uznali, że coś jest nie tak. Wcale nie zbagatelizowali problemu, tylko zaprowadzili córkę do psychologa dziecięcego. Spotkania odbywały się regularnie. Po dłuższym czasie terapeutka zaczęła podejrzewać, że dziewczynka jest najprawdopodobniej ofiarą wykorzystywania seksualnego. Kobieta zasugerowała rodzicom, aby pilnie przyjrzeli się środowisku dziecka.

Sponsorowane

Ksiądz gwałcił 5-latkę

Nie trzeba było daleko szukać. W czasie porządków w pokoju 5-latki rodzice natknęli się na przerażające rysunki. Zawierały one sceny przemocy i cierpienia. Na jednym z obrazków można dostrzec dwie postacie. Jedna z nich jest większa, z kolei druga znacznie mniejsza. Ta poszlaka dała matce i ojcu do myślenia. Połączyli to z faktem, że córka nagle zaczęła nie chcieć uczęszczać na lekcje angielskiego. Tym tropem doszli do prowadzącego zajęcia z języka – 54-letniego księdza Joao da Silva.

View post on imgur.com

Poinformowano o wszystkim policję. Funkcjonariusze znaleźli w pokoju dziewczynki łącznie pięć rysunków. Każdy z nich wskazywał na przemoc o charakterze seksualnym. Zagraniczne media rozpisywały się, że widać na nich wyraźnie dorosłego mężczyznę z członkiem we wzwodzie. Specjalista orzekł, że 5-latka była dotykana przez oprawcę w miejscach intymnych i zmuszana do seksu oralnego.

Podejrzenia niestety się sprawdziły. Ksiądz w czasie telefonicznej rozmowy z ojcem 5-latki przyznał się do winy. Kiedy policja go zatrzymała, w czasie przesłuchania tłumaczył funkcjonariuszom, że molestował seksualnie dziewczynkę, bo chciał się w ten sposób zemścić na jej ojcu, z którym się poróżnił…

Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Nadia Nowak

2 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

    Sponsorowane

    Lewy zaczepiony na ulicy przez kibica. Tak odpowiedział na prośbę o autograf

    Pijacka awantura w TVP. Na miejsce przyjechała policja i karetka pogotowia